बैठक कोठालाई यी तरिकाले सजाउनुहोस्इनडोर प्लान्टहरूले हावा शुद्ध पार्छ, हावामा प्रदूषकहरू घटाउँछ, अक्सिजनको स्तर बढाउँछ, तपाईँको मुड बढाउँछ र सकारात्मक वातावरण सिर्जना गर्छ। बिरुवालाई घरमा यसरी सजाउनुहोस् ।

प्रवेशद्वारमा राख्नुहोस्

बैठक कोठाको प्रवेशद्वारलाई सुन्दर र आकर्षक बनाउनको लागि तपाईँले राम्रो इनडोर प्लान्ट रोप्न सक्नुहुन्छ। सुन्दर ढङ्गले सजाइएको प्रवेशद्वारले सजिलै आफ्नो घरको सौन्दर्य बढाउन सक्छ। यदि बैठक कोठाको प्रवेशद्वारमा ठूलो कोरिडोर छ भने, तपाईँ ठूला प्लान्टहरू राख्न सक्नुहुन्छ। प्रवेशद्वारको दुवै छेउमा बिरुवा रोप्नुहोस्।

बैठक कोठाको कुना सजाउनुहोस्

यदि तपाईँ बैठक कोठाको लुक बढाउन चाहनुहुन्छ भने, तपाईँ कोठाको खाली कुनामा केही मनमोहक प्लान्टहरूमा इनडोर बिरुवाहरू रोप्न सक्नुहुन्छ। वा यदि तपाईँ चाहनुहुन्छ भने, साना र मध्यम आकारका बिरुवाहरू रोप्न सकिन्छ।

शेल्फ सजाउनुहोस्

यदि तपाईँसँग तपाईँको बैठक कोठामा किताबहरू र शोपीसहरू राखिएको एउटा शेल्फ छ भने, तपाईँले केही साना प्लान्टहरूका लागि ठाउँ बनाउन सक्नुहुन्छ। यदि त्यहाँ कुनै शेल्फ छैन भने, टेबल वा कोठामा खाली ठाउँ छ भने, तपाईँ त्यहाँ पनि साना बिरुवा रोप्न सक्नुहुन्छ।

पानीमा फूल रोप्नुहोस्

बैठक कोठा घरको त्यो भाग हो जहाँ सामान्यतया सबै पाहुनाहरू बस्छन्। यस्तो अवस्थामा यो कोठा आकर्षक हुन्छ । तपाईँ यसमा केही रङ्गिन फूलहरू र मैनबत्तीहरूले भरिएको कचौरा राख्न सक्नुहुन्छ। जसले कोठाको लुक बढाउन मद्दत गर्छ ।

यो पनि…
बाथरूमकाे सरसफाइले देखाउँछ घरको सुन्दरता
कम पैसामा घरलाई उत्कृष्ट लुक दिन अपनाउनुहोस् यी टिप्सLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

स्वास्थ्यलाई राम्रो बनाउन सबैलाई स्वस्थ खानपानसँगै नियमित व्यायाम गर्न सुझाव दिँदै आएको स्वास्थ्य विज्ञहरूले अब राम्रो निद्रालाई बानीमा समावेश गरेका

तपाईँले संसारका सबै तालहरूको बारेमा सुन्नु भएको होला। कोही धेरै ठुला छन् र कोही धेरै साना र गहिरो आकारका छन्।

धेरै जनालाई घर सजाउने मन हुन्छ, जसका कारण घरमा हरियो बिरुवा रोपेर घरको सौन्दर्य बढाउँछन् । यसबाहेक, घरको बाल्कोनी पनि

यदि तपाईँ छालाको हेरचाहमा प्राकृतिक उत्पादनहरू समावेश गर्न चाहनुहुन्छ भने, एलोभेरा उपयुक्त हुन्छ। एलोभेरामा धेरै यस्ता गुणहरू छन् जुन छालाको