यी हुन् घरलाई परिमार्जन गर्ने सरल सुझावहरूभित्री सजावट कोठालाई थप आकर्षक बनाउने मुख्य पक्ष हो। यद्यपि, त्यहाँ केही गोप्य घर सजावट सुझावहरू छन् जुन डिजाइन विशेषज्ञहरूलाई मात्र थाहा छ। हामी यहाँ त्यसको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ। यी सुझावले तपाईँलाई आफ्नो कोठामा नयाँ वातावरण ल्याउन मद्दत गर्नेछ।

उपयोगी ठाउँ ध्यान दिनुहोस्

तपाईँको भान्साको मर्मत गर्दा, तपाईँले आफ्नो उपयोगिता ठाउँहरू कहाँ राख्नुहुन्छ भन्ने कुरामा ध्यान दिनुहोस्। खुला योजनाको साथ आधुनिक भान्साको डिजाइन गर्दा, सम्भव भएसम्म क्याबिनेट र कपाटहरू प्रयोग गरेर उपयोगिता लुकाउनुहोस्। यसले तपाईँको भान्साको लागि आकर्षक लुक बढाउनेछ र जताततै तारहरूको कष्टप्रद दृश्य लुकाउनेछ।

हलमा फोकल बिन्दु राख्नुहोस्

मानिसहरूले कोठामा भिजुअल फोकल बिन्दु भएको प्रशंसा गर्छन्। यो किनभने कोठा जतिसुकै अस्तव्यस्त भए पनि, चित्रकारी वा भित्ता–माउन्ट जस्ता फोकल बिन्दुले मानिसहरूलाई कहाँ हेर्ने भनी दृश्य सहायता दिन्छ। यसले मानिसहरूलाई कोठामा डिजाइन तत्त्वहरूको पदानुक्रमित क्रम सँगै राख्न र डिजाइनको लागि प्रशंसाको नयाँ भावना प्राप्त गर्न मद्दत गर्दछ।

बिरुवाहरूसँग ताजा लुक थप्नुहोस्

यदि तपाईँ आफ्नो ठाउँ धेरै सीमित वा कृत्रिम महसुस गर्नुहुन्छ भने, तपाईँ भित्री बिरुवाहरूसँग आफ्नो घर मा प्रकृति ल्याउन सक्नुहुन्छ। इनडोर बिरुवाहरू धेरै स्फूर्तिदायी हुन्छन् र कोठाको मुडलाई उत्थान गर्न मद्दत गर्दछ।

विभिन्न डिजाइन शैलीहरू मिलाउनुहोस्

लोकप्रिय विश्वासको विपरीत, दुई डिजाइन शैलीहरूको मिश्रणले कहिलेकाहीँ एउटा मात्र प्रयोग गर्नु भन्दा राम्रो परिणामहरू उत्पादन गर्दछ। तपाईँको सही स्वाद अनुरूप एउटा फेला पार्न विभिन्न प्रविधिहरूसँग प्रयोग गर्नुहोस्। यस विधिको साथ, तपाईँ एक शैली सिर्जना गर्न सक्षम हुनुहुनेछ जुन मौलिक र तपाईँको शैली अनुरूप छ।

खाली ठाउँहरू छोड्नुहोस्

राम्रो देखिने कोठाको खोजीमा, हामी हाम्रा कोठाहरू हामीले फेला पार्न सक्ने धेरै सामानहरू भर्छौँ। कोठामा आरामदायी वातावरण सिर्जना गर्न पर्याप्त सेतो ठाउँ छोड्न निश्चित हुनुहोस्। सन्तुलित भित्री ठाउँ प्राप्त गर्न, एकै समयमा नकारात्मक र सकारात्मक ठाउँहरूमा ध्यान केन्द्रित गर्नुहोस्।

यो पनि…
घरमा रोप्नुहोस् यी औषधीय गुण भएका बिरूवाहरू

घरलाई फरक तरिकाले सजाउनुहोस्Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

स्वास्थ्यलाई राम्रो बनाउन सबैलाई स्वस्थ खानपानसँगै नियमित व्यायाम गर्न सुझाव दिँदै आएको स्वास्थ्य विज्ञहरूले अब राम्रो निद्रालाई बानीमा समावेश गरेका

तपाईँले संसारका सबै तालहरूको बारेमा सुन्नु भएको होला। कोही धेरै ठुला छन् र कोही धेरै साना र गहिरो आकारका छन्।

धेरै जनालाई घर सजाउने मन हुन्छ, जसका कारण घरमा हरियो बिरुवा रोपेर घरको सौन्दर्य बढाउँछन् । यसबाहेक, घरको बाल्कोनी पनि

यदि तपाईँ छालाको हेरचाहमा प्राकृतिक उत्पादनहरू समावेश गर्न चाहनुहुन्छ भने, एलोभेरा उपयुक्त हुन्छ। एलोभेरामा धेरै यस्ता गुणहरू छन् जुन छालाको