बेडरूम सजाउन यी उपाय अपनाउनुहोस्यदि तपाईँ नयाँ घरमा सर्नु भएको छ वा नयाँ घर बनाउँदै हुनुहुन्छ भने, तपाईँ आफ्नो बेडरूमलाई फरक लुक दिन चाहनुहुन्छ वा तपाईँलाई हरेक दिन एउटै सुत्ने कोठा देख्दा दिक्क लागेको छ र आफ्नो बेडरूमको भित्री भागमा केही परिवर्तन गर्ने सोचमा हुनुहुन्छ भने आफ्नो सुत्ने कोठा सजाउन, तपाईँ सुन्दर देखिने बत्ती र पर्दाहरूमा रङ्ग प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। आफ्नो बेडरूम सजाउन, तपाईँ ग्राफिक वाल पेपर वा फर्निचर जस्ता चीजहरू पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। बेडरूम घरको सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण भाग हो भन्ने कुरामा कुनै शङ्का छैन। त्यसैले यसलाई सजाउनु सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण छ। आफ्नो सुत्ने कोठा सजाउँदा भित्ताको रङ्ग, कोठाको आकार र सिजनलाई पनि ध्यान दिनुपर्छ ।

ऐनाको जादु

यदि तपाईँले सही रङहरू छनौट गर्नुभयो र सही ठाउँमा बेडरूम ऐना राख्नुभयो भने, यसले सानो कोठालाई पनि ठूलो देखाउन सक्छ। स्लाइडिङ सटरहरूमा मिरर गरिएको वार्डरोबले सम्पूर्ण कोठालाई हेर्छ र यसलाई ठूलो पनि बनाउँछ। गाढा काठको फर्स, एन्टिक सेतो फर्निचर, झूमर, र मुड लाइटिंगले बेडरूमको आकर्षणलाई थप्छ।

काठको फर्निचर

काठको फर्स र बीम गरिएको काठको छत स्थापना गर्नुहोस् र अग्लो झ्यालहरू भएको यो आरामदायक कोठामा प्रशस्त सूर्यको प्रकाश आउन दिनुहोस्।

गाढा रङहरूको संयोजनमा उत्कृष्ट सजावट बनाउन

गाढा रङ्ग मनपर्छ ? विलासी गहिरो रङ्गहरूमा सजाइएको यो मधुरो उज्यालो बेडरूम हेर्नुहोस्। अँध्यारो पर्खाल, अँध्यारो फर्स र अँध्यारो ओछ्यानले कोठालाई रहस्यमय बनाउँछ। ठूलो झ्यालले दिनको समयमा पर्याप्त सूर्यको प्रकाश दिन्छ। यस लुकसँग मिल्दो पर्दाहरू थप्नुहोस्।

विलासिता

प्रत्येक दिन जोडीसँग बिताउनुहोस्। राजा–आकारको ओछ्यान सजावटी हेडबोर्ड, आलिसान गलैँचा, सुन्दर झूमर र भित्ता क्लेडिंगको साथ कत्ति मनमोहक देखिन्छ हेर्नुहोस्। बेबी पिंकमा लग्जरी लभ सीटले लुक पूरा गर्छ।

रचनात्मक र रङ्गिन

यदि तपाईँ बारम्बार आफ्नो घर परिवर्तन गर्दै हुनुहुन्छ भने, यो सेटअप कुनै पनि घरमा फिट हुन सक्छ। भण्डारण, हल्का कुर्सीहरू, र साइड टेबलहरूका लागि ठाउँसहितको फ्रिस्ट्यान्डिङ फर्निचरले कोठालाई आरामदायी राख्छ। रङ्गिन बलहरू टाँस्नुहोस् र हेडबोर्डमा राख्नुहोस्। चम्किलो कुसन र कम्बलले यसलाई शानदार बनाउँछ।

बोहेमियन सौन्दर्य

यस बोहेमियन बेडरूम डिजाइनको साथ भूमिमा जडान भएको महसुस गर्नुहोस्। भित्ताहरूमा देखाइएका रङ्गिन बेड लिनेन, साइड टेबल र ट्राभल कलेक्सनले सजावटलाई आकर्षक लुक दिन्छ। काठको फर्सले लुक पूरा गर्दछ। अस्थायी टेन्ट र भित्ता बत्तीहरूको साथ सिर्जना गरिएको एउटा सानो पठन कुनाले तपाईँलाई सधैँ घरमा बस्न प्रेरणा दिन्छ ।

यो पनि…
घरमा रोप्नुहोस् यी औषधीय गुण भएका बिरूवाहरू
पुरानो सामानबाट नयाँ सजावट...
सुत्ने कोठालाई रोमान्टिक बनाउने यी ५ तरिका - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] बनाउन चाहनुहुन्छ भने तपाईँले आफ्नो बेडरूमको भूमिकालाई बेवास्ता गर्न […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

हङकङमा तुलसीकुमार गुरुङद्वारा लिखित र वि विल राइज फाउन्डेसनद्वारा प्रकाशित आत्मकथा ‘तुलसी’को लोकार्पण गरिएको छ। गुरुङ वि विल राइज फाउन्डेसन,

सिटिजन लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीले प्रिमियम मूल्यमा सर्वसाधारण सेयर सार्वजनिक निष्कासन गर्ने पारित गरेको छ । आइतबार छायादेवी कम्प्लेक्समा सम्पन्न भएको

मधुमेह एक गम्भीर रोग हो, जसलाई नियन्त्रण गर्न बिरामीले आफ्नो खानपान र जीवनशैलीमा विशेष ध्यान दिनुपर्छ । चिनीको मात्रा बढेमा

काजु स्वास्थ्यका लागि निकै फाइदाजनक हुन्छ । सबैलाई मन पर्छ। तर यो मुद्रास्फीतिको युगमा यसलाई किन्न त्यति सजिलो छैन। किनकि

Suggested