English

फुटबल म्याचमा एक युवाले उडाए कागजको विमानफिफा विश्वकप चलिरहेको छ र विश्वभरका फुटबल प्रेमीहरू आफ्नो टोलीको जितको उत्सुकताका साथ पर्खिरहेका छन्। खेल हेर्न रङ्गशाला जान नपाउनेहरूले घरमै बसेर खेल हेरिरहेका छन् । तर एउटा कुरा प्रस्ट छ कि रङ्गशालामा फुटबल खेल हेर्ने रमाइलो टिभीमा देखिँदैन । जसका कारण दर्शकहरू टाढा टाढाको ग्यालरीमा बसेर खेल हेर्न रुचाउँछन् । जब दर्शकलाई बोर हुन थाल्छ, तब टाइम पास गर्नका लागि आफैँले केही रमाइलो गर्न खोज्छन् । आजकल, फुटबल म्याचको धेरै पुरानो भिडियो (फुटबल म्याच भिडियोमा पेपर प्लेन) सोसल मिडियामा भाइरल भइरहेको छ, जसमा एक व्यक्तिले कागजको विमान बनाएर उडाउँदै गरेको देखिन्छ।

ट्विटर प्रयोगकर्ता Shahid Faridi ले केही समयअघि एउटा भिडियो ट्विट गरे जसमा एक युवा फुटबल खेलको भिडियोमा पेपर प्लेनमा गोल गर्दै देखिन्छन्। यो भिडियो निकै पुरानो हो तर यतिबेला विश्वकप चलिरहेकोले मानिसहरूले निकै चासोका साथ हेरिरहेका छन् । जब मानिसहरू रङ्गशालामा बोर हुन थाल्छन्, धेरै पटक तिनीहरू गीत गाउन वा अन्य प्रकारका टाइम पासमा व्यस्त हुन्छन्। यस युवकले पनि त्यस्तै गरेका छन्।

दर्शकको ग्यालरीमा बसेर युवाले गरे गोल

भिडियोमा उनी दर्शक ग्यालरीमा टाढा बसेको देखिन्छ । उनले कागजबाट एउटा सानो विमान बनाउँछ र त्यसपछि क्यामेरा हेरेर मुस्कुराएर जमिनतिर फ्याँक्छ। उनको विमान धेरै टाढा जान्छ र खेल्ने खेलाडीहरू माथि घुमाउँदै गोल पोस्ट तर्फ मोडिन्छ। त्यसपछि बिस्तारै हावामा डुबुल्की मार्दै जाल भित्र पस्छ । विमान नेट भित्र पस्ने बित्तिकै दर्शकदिर्गामा बसेका मानिसहरू उत्साहका साथ हल्ला गर्न थाल्छन्।

यो भिडियोलाई २८ हजारभन्दा बढीले हेरेका छन् भने कतिपयले कमेन्ट र प्रतिक्रिया दिएका छन् । एकले भने कि यो साँच्चै अचम्मको लक्ष्य हो ।

यो पनि…
फिफा विश्वकप २०२२ : जसले मास्क लगाएर फुटबल खेले
जब फुटबलरले गरे यस्तो गल्तीLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

हिमाली जिल्ला डोल्पामा १ सय २० हिउँचितुवा भेटिएको छ । डिभिजन वन कार्यालय डोल्पाले शे–फोक्सुण्डो राष्ट्रिय निकुञ्ज क्षेत्रमा ९० र

ग्लोबल आइएमई बैंकको क्रेडिट कार्ड बाहकले ६ हजार रुपैयाँमै विदेश भ्रमण गर्न पाउने भएका छन् । ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले

मानिसहरू यो सोच्छन् कि नयाँ वर्षलाई स्वागत गर्नको लागि उनीहरूले केही मूर्खतापूर्ण कामहरू गर्नुपर्छ- मदिरा पिउनु, मुर्ख्याइँ गरेर सवारी हाँक्नु,

राइज मिडियाका प्रमोटर सुनिल गुरुङलाई पितृशोक परेको छ । उनका बुबा पोखरेली समाजसेवी बिल बहादुर गुरुङको उपचारकै क्रममा मंगलबार राती