English

जब फुटबलरले गरे यस्तो गल्तीफुटबलमा डिफेन्डरको काम सजिलो छैन। एउटा गल्तीले खेलको माहौल बदल्न सक्छ। यसको पछिल्लो उदाहरण नेदरल्याण्ड खेलिएको एक फुटबल खेलमा देख्न पाइयो जब आयाक्सको रिजर्भ पक्षबाट खेल्दै गरेका किक पिएरीले गोलकिपर स्टान क्रेमर्सको बल पाएपछि आफ्नै बक्समा पेनाल्टीमा गोल गरे र बल आफ्नो हातले उठाए । यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भयो । अमेरिकी मूलका डिफेन्डरले अचम्मको रूपमा आफ्नो हातले बल उठाए र तुरुन्तै भुईँमा राखे।

फुटबलरको यो दृश्य देखेपछि रेफ्रीले रोडा जेसीलाई पेनाल्टी दिने निर्णय गरे । भिडियोलाई ट्विटरमा ‘Imagine giving away a penalty like this’ क्याप्सनसहित सेयर गरिएको थियो। सामाजिक सञ्जालमा यो भिडियो हेरेपछि फ्यानहरूले कमेन्ट गरिरहेका छन्, ‘एक अनुभवी फुटबलरले पनि यस्तो गल्ती गर्न सक्छ भनेर कसैले विश्वास गर्न सक्दैन।’

घटनाको बारेमा सोध्दा, जोङ अजाक्सका प्रबन्धक जोन हेटिङ्गाले भने ‘मलाई लाग्छ कि हामीले खेलको ठूलो भागमा हाबी थियौँ। तर खेलाडीले आज आफूलाई कसरी प्रस्तुत गरेका छन् भन्ने देख्दा म सन्तुष्ट छु । यदि उनीहरूले यो स्तर देखाउन लागेका हुन् भने, म आगामी खेलहरूको प्रतीक्षामा छु।’

यो पनि…
फिफा विश्वकप २०२२ : जसले मास्क लगाएर फुटबल खेलेLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेपालको अन्नपूर्ण संरक्षण क्षेत्रमा नयाँ प्रजातिको चरा भेटिएको छ । नयाँ प्रजातिको चरा ‘फुस्रो सारौं’ नाममा अभिलेख गरिएको छ ।

वायु प्रदूषण रोक्न विकसित मुलुकहरूले सवारी साधन, कलकारखाना, उद्योगलगायत विभिन्न क्षेत्रमा विशेष मापदण्डहरू तोकी एक्युआई अर्थात् एयर क्वालिटी इन्डेक्समा उत्तम

‘तपाई जति प्रकृति नजिक पुग्नु हुन्छ, प्रकृति त्यति नै तपाई नजिक आइपुग्छ’, यो भनाई हङकङका नेपाली व्यवसायी राज गुरुङलाई ठ्याक्कै

एक साँझ हामी सूर्यास्त अवलोकन गर्न हेग शहरको अत्याधिक प्रसिद्ध समुन्द्रतट स्केभनिनगन गएका थियौँ । हाम्रो टोलीमा इटाली, फ्रान्स, नर्वे,