यी हुन् कम बजेटमा घर सजाउने उत्तम उपाययदि तपाई आफ्नो घरलाई नयाँ लुक दिने सोचमा हुनुहुन्छ तर तपाईँको बजेट कम छ भने चिन्ता लिनु पर्दैन । हामी तपाईँलाई केही उत्कृष्ट घर सजावटका उपायहरू बताउँदै छौँ जसको माध्यमबाट तपाईँले पकेट मैत्री तरीकाले आफ्नो घरलाई नयाँ लुक दिन सक्नुहुनेछ ।

फरवाला कुसन प्रयोग गर्नुहोस्

यदि जाडोको सम्भावना छ भने, तपाईँ एक पटक फेरि आफ्नो घरमा फर कुसनहरू राख्न सक्नुहुन्छ। सोफामा राखिएको फर कुसन धेरै आकर्षक देखिन्छ। फर कुसनको साथमा, कफी टेबल वा टेबलको वरिपरि भुईँमा मिल्दो रग बिछ्याउनुहोस् र तपाईँले यो लुकमा सजावट गर्ने योजना बनाउनुभएको ओछ्यान वा सोफामा मिल्ने कम्बल थप्नुहोस्। यसरी तपाईँले घरलाई आरामदायी लुक दिन सक्नुहुन्छ।

सुत्ने कोठाको लुक परिवर्तन

धेरैजसो समय हामी हाम्रो बेडरूममा पनि बिताउँछौँ। तसर्थ, एउटै बेडरूममा हरेक दिन एउटै चीजहरू देख्दा तपाई बोर हुन सक्छ । यदि तपाईँ बेडरूमको वातावरण परिवर्तन गर्न चाहनुहुन्छ भने, बेड कभर वा बेड स्प्रेड परिवर्तन गर्नुहोस्। यदि तपाईँ चाहनुहुन्छ भने, ओछ्यान वरिपरि एक क्यानोपी राख्नुहोस् र यसलाई सानो परी बत्तीहरूले सजाउनुहोस्। यदि तपाईँ चाहनुहुन्छ भने, तपाईँ पनि हल्का रङ्ग टोन वा लेयरिङ आधारमा बेडरूम को पर्दा परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ।

ह्याङ्गिङ लाइटहरूको प्रयोग

तपाईँले घरमा ह्याङ्गिङ ल्याम्प प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। सुत्ने कोठा वा ड्राइंग रुमको बत्ती बदल्नुहोस्। यदि तपाईँ चाहनुहुन्छ भने, तपाईँले फेरी लाइट वा एकभन्दा बढी सुन्दर बत्तीहरू वा ह्याङ्गिङ लाइटहरू मार्फत आफ्नो घरलाई नयाँ र सुन्दर लुक दिन सक्नुहुन्छ।

सिडी को आश्चर्य

तपाईँले आफ्नो तरिकाले सिँढी सजाउन सक्नुहुन्छ र यसमा तपाईँलाई मनपर्ने बिरुवाहरू, फोटोहरू, प्राचीन वस्तुहरू राख्न सक्नुहुन्छ।

यो पनि…
घरमा रोप्नुहोस् यी औषधीय गुण भएका बिरूवाहरू
पुरानो सामानबाट नयाँ सजावटLeave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

धेरैको बानी हुन्छ कि उठ्ने बित्तिकै सबैभन्दा पहिले चिया वा कफी पिउने। धेरै मानिसहरू आफूलाई ताजा बनाउन खाली पेटमा चिया

मानव सभ्यताको विकास करोडौँ वर्ष पुरानो हो। आज तपाईँ हामीले देखेको सभ्यता धेरै प्रगतिशील र उन्नत छ, तर करोडौँ वर्ष

साताको पहिलो कारोबार दिन आइतबार सेयर बजार ३२.४३ अंकले बढेको छ। आज नेप्से परिसूचक १.६८ प्रतिशतले बढेर १९६५.९८ बिन्दुमा पुगेर

बेसार स्वास्थ्यका साथै छालाको लागि पनि निकै लाभदायक हुन्छ । अनुहारको सुन्दरता बढाउन बेसारको प्रयोग गर्न सकिन्छ । यसले छालाको

Suggested