विमानमै घट्यो यस्तो डरलाग्दो घटनाधेरैले भूत र आत्मा देखेको दाबी गरेका छन् । केही व्यक्तिहरूले सामाजिक सञ्जालमा उनीहरूसँग असाधारण गतिविधिको अनुभव साझा गरेका छन्। अलौकिक विज्ञहरूले आत्मा वा आत्मा हुन्छ भन्ने विश्वास गर्छन्। उनीहरूको आफ्नै छुट्टै दुनियाँ छ, जहाँ गडबडी हुँदा मानव संसारमा आउँछन्। यस्तै एउटा घटना विमानमा एक एयर होस्टेससँग भएको छ । विमानका केबिन क्रुले सामाजिक सञ्जालमा टिकटकमा आफ्नो अनुभव सेयर गरेकी छिन् । केबिन क्रुले विमानमा महिलाको भूत भेटेको दाबी गरेकी छिन् ।

महिलाको शव कार्गोमा राखिएको थियो

केबिन क्रुले सामाजिक सञ्जालमा बताएको कथा सुनेर सबै छक्क परे । विमानको कार्गोमा महिलाको शव राखिएको केबिन क्रुले बताए । मृतक महिलाको भूतले आफूसँग कुरा गरेको र पतिका लागि अनौठो चिया अर्डर गरेको पनि उनले दाबी गरे ।

श्रीमानको लागि चिया बनाइयो

टिकटकमा आफ्नो कथा सेयर गर्दै उडानका कर्मचारीले विमानमा सवार महिलाको भूतले कर्मचारीलाई दूध र चिनी मिसाएर ग्रिन टी बनाउन आग्रह गरेको दाबी गरेकी छिन्। ग्रिन टीको यो संयोजन अलि अनौठो लाग्यो तर महिलाले विशेष गरी बनाउन आग्रह गर्दा केबिन क्रुले चिया बनाइन् । महिलाका श्रीमान् विमानमा सुतिरहेको उनले बताइन् । जब उनी उठे, उनले ग्रिन टी दिइन्। साथै, महिला भूतले पनि आफ्नो लागि कम्बल मागेको कर्मचारी बताउँछिन्।

श्रीमान् छक्क परे

विमानका क्याबिन क्रुले ती व्यक्तिलाई विशेष चिया दिएर श्रीमतीले यो चिया बनाउन भनेकी थिइन् भन्ने कुरा बताइन् । यो थाहा पाउँदा श्रीमान् अचम्ममा परे । उनले क्याबिन चालक दललाई भने कि आफ्नी श्रीमतीको एक हप्ता अघि मृत्यु भएको थियो र उनको शव कार्गो होल्डमा राखिएको थियो। त्यही क्रममा केबिन क्रुले उनकी श्रीमती दायाँ पछाडिको सिटमा बसेको बताइन् र उनले नै यो चिया बनाउन भनेकी थिइन् । आफ्नी श्रीमतीले बारम्बार दूध र चिनी मिसाएर ग्रिन टी बनाएर गर्थिन् ।

भिडियो त्यहाँ समाप्त हुन्छ, तर पछि थ्रेडमा केबिन क्रुले लेखेकी थिइन् कि उनलाई केबिन क्रू ट्रेनरको कक्षामा यो कथा भनिएको थियो । यसलाई उनले कहिल्यै बिर्सिदैनन्।

यो पनि…
इन्टरनेटमा सर्वाधिक खोजिने गाउँ
एउटा रहस्यमय रुख...
दोस्रो विश्वयुद्धको समयमा डुबेको पनडुब्बी प्रशान्त महासागरमा फेला - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] हो । स्यामी बी भनेरसमेत चिनिने उक्त जहाजलाई जुन २३ मा टेक्सासका अन्बेषक […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

एलियनको बारेमा धेरै वर्षदेखि बहस चलिरहेको छ। केही मानिसहरू विश्वास गर्छन् कि त्यहाँ एलियनहरू छन्। र केही मानिसहरू भन्छन् कि

बलिउडको सन् ५० देखि ६० को दशकका फिल्ममा प्रमुख डान्सरका रूपमा परिचित शीला वाजको निधन भएको छ । उनको ९०

भारतीय क्रिकेट टोलीका पूर्वकप्तान विराट कोहलीले करिब एक वर्षयता शतक प्रहार गर्न सकेका छैनन् । कोहलीले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटको तीनै फर्म्याट

ऐतिहासिक सम्पदाको धनी पनौती नगरमा धार्मिक र साहसिक खेल–पर्यटनलाई उच्च प्राथमिकतामा राखिएको छ । पर्यटनका रणनीतिक योजना तथा पूर्वाधार निर्माण

Suggested