यस्ता हुन्छन् महिलाको यौन इच्छा देखाउने व्यवहारनारीलाई बुझ्न कठिन हुन्छ । महिला कम बोलेर धेरै कुरा भन्छन् । पुरुषले महिलाका कुरा केवल बोलीबाट मात्र बुझ्न सक्दैनन् । उनीहरूको व्यवहार पनि बुझ्नु महत्त्वपूर्ण हुन्छ । महिलाले यौनिक चाहना पनि शब्दमै व्यक्त नगर्ने एक अध्ययनले देखाएको छ । यहाँ महिलाले यौन सम्बन्ध राख्न चाहेको समयमा देखाउने व्यवहारको चर्चा गरिएको छ ।

–महिला अनपेक्षित रूपमा तपाईंको शरीरको सामीप्यमा आउन खोजिन् वा तपाईंलाई छुने बहाना खोजिन् भने बुझ्नुस् उनलाई यौन चाहाना जागेको छ भनेर बुझ्नु पर्छ । महिला खुट्टाको बुढी औँलाले भुईँमा कोतर्न थाले भने पनि उनीहरूको चाहाना बुझ्नु पर्छ । कतिपय स्त्रीहरू च्याटमा त्यस्तै खालका साइन पठाउने वा फोहोर कुरा गर्ने गर्छन् ।

–यदि स्त्रीले तपाईंको नजिक भएर लामो र गहिरो श्वास लिइरहेको अनुभव गर्नु भो भने उनलाई उत्तेजना भइरहेको छ भन्ने बुझ्नु पर्छ । महिला उत्तेजित भएपछि गहिरो र लामो श्वास फेर्छन् ।

–यदि कुनै पनि स्त्रीले तपाईंसँग एकान्त होस् भन्ने चाहेको अनुभव गर्नु भो वा धेरै समय तपाईंसँग बिताउन चाहेको बुझ्नु भो भने उनी के चाहन्छिन् भन्ने बुझ्न कठिन छैन ।

–स्त्रीले शारीरिक सम्बन्ध राख्न चाहेमा उनीहरूको शरीरमा पनि परिवर्तन देखिन्छन् । अधिकांश महिलाको अनुहारमा पनि यो चाहाना भएको कुरा रङ्गको परिवर्तनले झल्किन्छ । अनुहार रातो हुने वा तापक्रम बढ्ने यस्ता सामान्य लक्षण हुन् ।

–यदि तपाईंसँग रहेकी स्त्रीले तपाईंलाई अङ्गाली रहेको समयमा आफ्नै शरीर गह्रौँ भएको जस्तो गरी कम्मर वा अन्यत्र हात राख्छिन् भने बुझ्नुस् उनलाई तपाईंसँग संसर्ग गर्न मन छ । अझ स्त्रीले तपाईंको ओछ्यानमा बसेर ‘कस्तो नरम ओछ्यान’ वा त्यसमा पल्टिने जस्ता व्यवहार गर्न थालिन् भने कुरा बुझ्नुस् उनी के चाहन्छिन् ।

यो पनि…
पहिलोपटक यौनसम्पर्क गर्दा यी कुरामा दिनुहोस् ध्यान
महिलाले सेक्सबारे दिनमा कतिपटक सोच्लान् ?...
बिहे पछि मोटाउनुको कारण यस्तो - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] पक्का हुँदैन । अर्थात् बिहेपछि प्राय महिलाको शरीर भद्दा हुँदै जान्छ […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

गुजरात टाइटन्सलाई ८ विकेटले हराउँदै इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) टी-२० क्रिकेट प्रतियोगितामा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरले प्लेअफ सम्भावना कायम राखेको छ

मानिसहरू सुत्ने समयमा अनेक गल्ती गर्छन् जसले गर्दा विभिन्न रोग तथा समस्या सामना गर्नु पर्छ । खास गरी केही मानिस

यतिबेला सामाजिक सञ्जालमा एउटा विषयले निकै चर्चा पाइरहेको छ । नपाओस् पनि किन, बलात्कारको घटना छ । त्यसमा पनि सन्

बजेटको सीमितताले गर्दा घरलाई चाहेजस्तो आकर्षक बनाउन सकिँदैन । तर कतिपय तौर तरिका अपनाउँदा कम बजेटमै पनि आफ्नो घरलाई आकर्षक

Suggested