होलीमा स्टायलिस र ट्रेन्डी कसरी देखिने ?होली रङको पर्व हो । यो दिन एकापसमा भाइचारा साट्ने, मिलेर होली खेलिन्छ । रङको यो पर्वमा आफ्नो परिवार तथा साथीभाईहरूसँग मिलेर होली खेल्न मिठाई, कपडा तथा अन्य कुराहरू किन्ने तयारी गर्नतिर लाग्छौ । यो दिन सबैलाई आफू अरुभन्दा अलि फरक र स्टाइलिस देखियोस् भन्ने चाहना हुन्छ । होलीमा अरुभन्दा अलग कसरी देखिने त ?

परम्परागत लुक

पटियाला कुर्ता सुरुवाल होलीमा महिलाहरूको लागि राम्रो छनोट हुन सक्छ । यो लुकले तपाईंलाई आरामदायी महसुस हुनेछ । यसको साथसाथै परम्परागत र आकर्षक देखाउने छ ।

होलीको रङबाट छालाको साथसाथै कपालको पनि सुरक्षामा ध्यान दिनुपर्छ । यस्तोमा कपाललाई कलरबाट बचाउन, कपाल बाँध्न र क्यापको प्रयोग गर्न सक्नु हुन्छ ।

आँखाको विशेष ख्याल राख्नुपर्छ

आजभोलि रङमा विभिन्न हानिकारक केमिकलको प्रयोग भएको हुन्छ, जुन आँखाको लागि हानिकारक हुन सक्छ । त्यसैले आँखालाई रङबाट जोगाउन तपाई कलरचेन्ज चश्माको प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । यसले तपाईंलाई स्टाइलिस पनि देखाउनेछ । आँखामा लेन्सको प्रयोग गर्नु भएको छ भने आइड्रपको प्रयोग गर्नु राम्रो । चश्माको कलर सफा गर्न भने तातो पानीको प्रयोग गर्नु वेश हुन्छ ।

आकर्षक फुटवेयरको छनोट

होलीको लुगासँग मिल्ने जुत्ताको छनोट गर्नु बुद्धिमानी हुन्छ । किनकी होली खेल्दा तपाईंले अनिवार्य पानीको प्रयोग गर्नु भएको हुन्छ, जसले गर्दा चिप्लिएर लड्ने सम्भावना धेरै हुन्छ । त्यसैले पानीमा नचिप्लिने जुत्ता लगाउनुपर्छ ।

होलीमा ग्राफिक टिसर्ट पुरुषहरूको लागि सबैभन्दा राम्रो विकल्प हुन सक्छ ।

कपालको सुरक्षामा पनि दिनुहोस् ध्यान

होलीको रङबाट छालाको साथसाथै कपालको पनि सुरक्षामा ध्यान दिनुपर्छ । यस्तोमा कपाललाई कलरबाट बचाउन, कपाल बाँध्न र क्यापको प्रयोग गर्न सक्नु हुन्छ । कपाललाई सुरक्षित राख्न नरिवलको तेलको प्रयोग पनि गर्न सक्नु हुन्छ ।

पुरुषहरूको लागि गार्फिक टिसर्ट

पुरुषहरूको लागि होलीमा कटनको टिसर्ट, सर्ट र कमिज आरामदायी हुन सक्छ । यस्तो कपडा भिजेको छ भने पनि छिटो सुक्छ । होलीमा ग्राफिक टिसर्ट पुरुषहरूको लागि सबैभन्दा राम्रो विकल्प हुन सक्छ । यसले तपाईंलाई स्मार्ट र ट्रेन्डी लुक दिन सक्छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

पोखराबाट जोमसोमका लागि उडेको तारा एयर सम्पर्कविहीन भएको छ । तारा एयरको ट्वीनअटर विमान ९ बजेर ५५ मिनेटमा उडेको थियो

गणतन्त्र दिवस २०७९ को अवसरमा गणतन्त्र दिवस मूल समारोह समितिद्वारा आइतबार टुँडिखेलमा आयोजित समारोहका । यो पनि…घोडेजात्रा : टुँडिखेलमा जे

स्थानीय तह निर्वाचन सकिएको छ । गत वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मतगणनाको अन्तिम परिणाम लगभग आइसकेको छ

त्यो वैशाख १९ को दिन थियो, मुलुक स्थानीय निर्वाचनको रापतापमा थियो । तपाइको उम्मेदवारी किन ? तपाईको विजयले आममानिसको जीवनशैलीमा

Suggested