होलीमा स्टायलिस र ट्रेन्डी कसरी देखिने ?होली रङको पर्व हो । यो दिन एकापसमा भाइचारा साट्ने, मिलेर होली खेलिन्छ । रङको यो पर्वमा आफ्नो परिवार तथा साथीभाईहरूसँग मिलेर होली खेल्न मिठाई, कपडा तथा अन्य कुराहरू किन्ने तयारी गर्नतिर लाग्छौ । यो दिन सबैलाई आफू अरुभन्दा अलि फरक र स्टाइलिस देखियोस् भन्ने चाहना हुन्छ । होलीमा अरुभन्दा अलग कसरी देखिने त ?

परम्परागत लुक

पटियाला कुर्ता सुरुवाल होलीमा महिलाहरूको लागि राम्रो छनोट हुन सक्छ । यो लुकले तपाईंलाई आरामदायी महसुस हुनेछ । यसको साथसाथै परम्परागत र आकर्षक देखाउने छ ।

होलीको रङबाट छालाको साथसाथै कपालको पनि सुरक्षामा ध्यान दिनुपर्छ । यस्तोमा कपाललाई कलरबाट बचाउन, कपाल बाँध्न र क्यापको प्रयोग गर्न सक्नु हुन्छ ।

आँखाको विशेष ख्याल राख्नुपर्छ

आजभोलि रङमा विभिन्न हानिकारक केमिकलको प्रयोग भएको हुन्छ, जुन आँखाको लागि हानिकारक हुन सक्छ । त्यसैले आँखालाई रङबाट जोगाउन तपाई कलरचेन्ज चश्माको प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । यसले तपाईंलाई स्टाइलिस पनि देखाउनेछ । आँखामा लेन्सको प्रयोग गर्नु भएको छ भने आइड्रपको प्रयोग गर्नु राम्रो । चश्माको कलर सफा गर्न भने तातो पानीको प्रयोग गर्नु वेश हुन्छ ।

आकर्षक फुटवेयरको छनोट

होलीको लुगासँग मिल्ने जुत्ताको छनोट गर्नु बुद्धिमानी हुन्छ । किनकी होली खेल्दा तपाईंले अनिवार्य पानीको प्रयोग गर्नु भएको हुन्छ, जसले गर्दा चिप्लिएर लड्ने सम्भावना धेरै हुन्छ । त्यसैले पानीमा नचिप्लिने जुत्ता लगाउनुपर्छ ।

होलीमा ग्राफिक टिसर्ट पुरुषहरूको लागि सबैभन्दा राम्रो विकल्प हुन सक्छ ।

कपालको सुरक्षामा पनि दिनुहोस् ध्यान

होलीको रङबाट छालाको साथसाथै कपालको पनि सुरक्षामा ध्यान दिनुपर्छ । यस्तोमा कपाललाई कलरबाट बचाउन, कपाल बाँध्न र क्यापको प्रयोग गर्न सक्नु हुन्छ । कपाललाई सुरक्षित राख्न नरिवलको तेलको प्रयोग पनि गर्न सक्नु हुन्छ ।

पुरुषहरूको लागि गार्फिक टिसर्ट

पुरुषहरूको लागि होलीमा कटनको टिसर्ट, सर्ट र कमिज आरामदायी हुन सक्छ । यस्तो कपडा भिजेको छ भने पनि छिटो सुक्छ । होलीमा ग्राफिक टिसर्ट पुरुषहरूको लागि सबैभन्दा राम्रो विकल्प हुन सक्छ । यसले तपाईंलाई स्मार्ट र ट्रेन्डी लुक दिन सक्छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

इन्टरनेट र सामाजिक सञ्जालको यो युगमा मानिसले जानेर नजानी धेरै गल्ती गरिरहेका छन् । यी मध्ये एउटा अग्लो तकिया लगाउने

संसारमा यस्ता धेरै ठाउँ र रहस्य छन्, जसको बारेमा आजसम्म मानिस र वैज्ञानिकले पनि थाहा पाउन सकेका छैनन् । आज

साताको अन्तिम कारोबार दिन अर्थात् बिहीबार सेयर बजार स्थिर रहेको छ। गत कारोबार दिन २१८३ बिन्दुमा पुगेर बन्द भएको सेयर

जाडो माैसमको आगमनसँगै तपाईँको छालामा पानीको मात्रा कम हुन थाल्छ र छालाका धेरै समस्याहरू बढ्न थाल्छन् । यस्तो अवस्थामा सबैभन्दा

Suggested