चेल्सीको उपाधि यात्रामा को बन्यो तगारो?काठमाडौं । ब्राइटनसँग मंगलबार राति १-१ गोलको बराबरी खेलेसँगै इंग्लिस प्रिमियर लिगमा चेल्सीको उपाधि यात्रा थप कठिन बनेको छ। सिजनको सुरुआतमा उपाधि यात्रामा पकड बनाउँदै आएको चेल्सी पछिल्ला खेलहरूमा लय गुमाउँदै उपाधिबाट टाढा रहेको छ।

गय राति भ्रमणकारी टोलीमाथि ब्राइट तगारो बन्यो। अमेरिकन एक्सप्रेस कम्युनिटी मैदानमा अग्रता भने चेल्सीले लियो। २८औं मिनेटमा हाकीम जियेचले गोल गर्दै भ्रमणकारी टोली चेल्सीलाई अग्रता दिलाए। उनले कान्तेको पास सदुपयोग गरेका थिए।

तर, ६०औं मिनेटमै एडम वेवस्टेरले गोल गर्दै खेल बराबरी स्थितिमा ल्याए। बाँकी समय गोल नहुँदा चेल्सी अंक बाढ्न बाध्य भयो।

नतिजासँगै चेल्सी २३ खेलबाट ४४ अंकसहित तेस्रो स्थानमा छ। जुन शीर्षस्थानको म्यानचेष्टर सिटीभन्दा १२ अंकले पछि हो। दोस्रो स्थानको लिभरपुल एक अंकले माथि रहेको छ। तर,लिभरपुलले दुई खेल कम खेलेको छ। यता, ब्राईटन भने २१ खेलबाट २९ अंक सहित नवौं स्थानमा छ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

एएफसी यू-१७ एसिया कप २०२३ छनोटमा नेपाल पोट ३ मा परेको छ । एएफसीले शुक्रबार छनोटको ‘ड्र’ का लागि सार्वजनिक

इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत बिहीवार राति भएको खेलमा चेल्सीले लेस्टर सिटीसंग १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको छ ।

गुजरात टाइटन्सलाई ८ विकेटले हराउँदै इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) टी-२० क्रिकेट प्रतियोगितामा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरले प्लेअफ सम्भावना कायम राखेको छ

पहिलो पटक घरेलु मैदानमा टी–२० अन्तर्राष्ट्रिय शृंखला खेलेको नेपाली महिला क्रिकेट टिमले युगान्डासँग लगातार तेस्रो हार व्यहोरेको छ । बिहीबार

Suggested