कांग्रेस प्रदेश अधिवेशन– यस्तो छ हेटौंडा माहौल (फोटो फिचर)हिजोआज नेपालमा राजनीतिक सरगर्मी बढेको छ । एकपछि अर्को पार्टीको महाधिवेशनले सहर बजार गुञ्जायमान छन् । यतिबेला नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशनअन्तर्गत पहिलो प्रदेश अधिवेशन भइरहेको छ ।

सातै प्रदेशबाट पदाधिकारी निर्वाचित भइरहेका छन् । बागमती प्रदेशको सभापति पदका लागि इन्द्र बानियाँ, जगदिशनरसिंह केसी र भिमसेनदास प्रधानको त्रिपक्षिय भिडन्त परेको थियो । तर, कसैले पनि ५१ प्रतिशत मत ल्याउन नसकेपछि बानियाँ र केसीबीच पुनः मतदान हुने भएको छ ।

त्यसैले यतिबेला प्रदेश राजधानी हेटौंडा कांग्रेसमय देखिन्छ । मंसिर १७ बाट हेटौंडा फरेस्ट्री कलेजमा सुरु भएको प्रदेश अधिवेशन र हेटौंडा सहर भित्रको कांग्रेस माहौललाई फोटो पत्रकार बिकास रौनियारले क्यामेरामा कैद गरेका तस्बिरहरु :...
गृहमन्त्री खाँणलाई आफ्नै प्रदेशमा ठूलो धक्का « Mero LifeStyle

[…] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँको व्यवसाय राम्रै चल्दै थियो । दुग्ध विकास संस्थान (डिडिसी) को डिलर लिएर काठमाडौँमा दुई वटा डेरी चलाइरहेका थिए उनले

पश्चिमी वायुको प्रभावले देशका अधिकांश भेगमा बदली हुनाका साथै कतिपय प्रदेशमा हल्का वर्षा र उच्च पहाडी तथा हिमाली भेगमा हल्का

सरुवा रोग विशेषज्ञ डा.शेरबहादुर पुन अहिले एकदमै व्यस्त रहेका छन् । कोरोनाको नयाँ–नयाँ भेरियन्ट देखिएसँगै त्यसको अध्ययन अनुसन्धानमा उनी व्यस्त

कोरोना भाइरस संक्रमणको असर नेपालमा देखिन थालेको छ। हप्ता दिनयता नेपालमा संक्रमितको संख्या डरलाग्दो रूपले उकालो लागेको छ। मंगलबार २२

Suggested