च्छो रोल्पासम्मको त्यो रोमाञ्चक यात्रा (भिडियो कथा)कोभिड १९ को गर्मीले संसार नै पिल्सिएको बेला पनि दोलखास्थित रोल्वालिङ भ्यालीको सुन्दरताले जो कोहीलाई शितलता प्रदान गर्ने सामर्थ राख्थ्यो । अझ ४५ सय ८० मिटर अग्लोमा रहेको ‘च्छो रोल्पा’ ताल पुग्दा त यस्तो लाग्थ्यो, मानौं स्वर्गको एउटा टुक्रा धर्तीमा झरेको छ ।
कुरो गत बर्ष चैत्र ७ गते शुक्रबार देखिको हो । किर्तिमानी सगरमाथा आरोही फुर्वा तेन्जिङ शेर्पा, महिला सगरमाथा आरोही रोजिता बुद्धाचार्य, संचारकर्मी एवं ईभेन्ट म्यानेजर प्रभात रिमाल र निर्मल श्रेष्ठको टिम झिसमिसे हुन नपाउँदै राजधानी काठमाडौं छोडेर रोल्वालिङ हानिन्छ । यही टिमले सुरु गरेको यात्रामा जे देखियो त्यही मनमोहक दृश्यहरुले भरिएको छ, यो भिडियो कथा ।

नेचुरल्ली ब्युटिफुल, वन्स ईज नट एनफ’, यो यात्रा भिडियोले फेरि एकपटक यही दाबीलाई पुष्टि गर्छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेपाली सिने क्षेत्रको होस् या सांगीतिक क्षेत्रका कलाकारबीचको द्धन्द्धका खबर बेला–बेला आउँछन् । तर, देशलाई दुखेको बेला सहयोग गर्नेमा यिनै

व्यक्तिहरू प्रायः बेलुकाको खानामा यस्तो चिजहरू खान्छन्, जसको कारणले उनीहरूको पेट गडबडी हुन्छ र उनीहरूले यौनको आनन्द लिन सक्दैनन् ।

नेपालको कुल क्षेत्रफल मध्ये १.७३ प्रतिशत भू-भाग ओगटेको सिन्धुपाल्चोक बागमती प्रदेशको १३ जिल्ला मध्ये सबैभन्दा ठूलो हो । पछिल्लो ७

नेपालमा गत २४ घण्टामा थप २ हजार ५ सय १८ जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएका छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना