विकेन्डको यौन रोमाञ्चकताएकान्तमा समय बिताउनुपर्छ

कामको व्यस्तताले यदि तपाईंंले आफ्नो यौन जीवनका लागि समय निकाल्न पाइरहनुभएको छैन भने यसले सम्बन्धमा चिसोपन ल्याउँछ । यस्तोमा दूरी कम गर्न तपाईंं आफ्नो पार्टनरसंग कुनै राम्रो होटलको कोठामा पूरा दिन बिताउन सक्नुहुन्छ । त्यहाँ तपाईंंलाई डिस्टर्ब गर्ने कोही हुनेछैन । त्यसैले, तपाईंं आफ्ना अन्तरंग पलको पूर्ण लाभ र आनन्द उठाउन सक्नुहुन्छ ।

विकेन्डलाई विशेष बनाउन र पार्टनरलाई सरप्राइज दिन स्टाइलिस नाइट ड्रेस र सेक्सी इनरवेयर पहिरिनुपर्छ । कामोत्तेजना बढाउनमा सेक्सी कपडाले महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्छ ।

बेडरुमलाई दिउँ सेक्सी लुक

रोमान्टिक मुड बनाउन सेक्सी वातावरण अत्यन्त आवश्यक छ । यसैले, बेडरुमलाई यस्तो लुक दिनुपर्छ, जसबाट तपाईंं विकेन्डमा रिल्याक्स महसुस गर्न सक्नुहुन्छ । यसका लागि बेडरुममा साटनका पर्दा र बेडमा फ्लोरल बेडसिट ओछ्याउनुपर्छ । पूरा कोठालाई गुलाफका फूल र क्यान्डल्सको उज्यालोमा सजाउनुपर्छ । यस्तो वातावरणले तपाईंंको सेक्सुयल एनर्जीलाई बढाउने कार्य गर्छ । र, तपार्इंको विकेन्ड अझ स्मरणीय बन्न पुग्छ ।

सेक्सी ड्रेस पहिरिनुपर्छ

विकेन्डलाई विशेष बनाउन र पार्टनरलाई सरप्राइज दिन स्टाइलिस नाइट ड्रेस र सेक्सी इनरवेयर पहिरिनुपर्छ । कामोत्तेजना बढाउनमा सेक्सी कपडाले महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्छ । यसका लागि ब्राइट कलरका इनरवेयर चयन गर्नुपर्छ, जस्तै– रेड, ब्ल्याक, पर्पल, ब्लू आदि ।

बुझ्नुहोस् स्पर्शको भाषा

विवाहपश्चात् मनसंगै शरीरको मिलन हुन्छ र यही शारीरिक स्पर्शले यो सम्बन्धलाई सफल र सम्पूर्ण बनाउँछ । कहिलेकाहीँ व्यस्त सेड्युलका कारण सेक्स त टाढाको कुरा, एक–अर्कालाई आलिंगनमा राख्ने वा किस गर्ने पनि समय प्राप्त हुँदैन । अतः विकेन्डमा ती विशेष क्षणको भरपुर आनन्द उठाउन एक–अर्काको स्पर्शलाई महसुस गर्नुपर्छ र यौनको आनन्द उठाउनुपर्छ ।

आफ्नो विकेन्ड सेक्सलाई अझ बढी सेक्सी बनाउन कुनै रोमान्टिक स्थानमा घुम्न जानुपर्छ र खुल्ला प्रकृतिको आनन्दमा रोमान्स गर्नुपर्छ ।

रोमान्टिक चलचित्र हेर्नुपर्छ

एउटै सोफामा एक–अर्काको अंगालोमा मस्त भएर रोमान्टिक चलचित्र हेर्ने आनन्द बेग्लै हुन्छ । यसका लागि पहिलेदेखि नै योजना बनाउनुपर्छ । पार्टनरसित कुरा गरी आफ्नो रोजाइको रोमान्टिक फिल्म पहिले नै ल्याउनुपर्छ । विकेन्डका दिन साथै रहेर फिल्म हेरी रोमान्टिक दृश्यहरूको आनन्द उठाउनुपर्छ ।

आउटिङ पनि बेस्ट अप्सन

अफिसबाट घर, घरबाट अफिस, दैनिक रूपमा एउटै रुटिन पालना गर्दागर्दै जीवन अत्यन्त नीरस हुन जान्छ । यो रुटिनलाई बदल्न विशेष प्लानिङ गर्नुपर्छ । आफ्नो विकेन्ड सेक्सलाई अझ बढी सेक्सी बनाउन कुनै रोमान्टिक स्थानमा घुम्न जानुपर्छ र खुल्ला प्रकृतिको आनन्दमा रोमान्स गर्नुपर्छ ।

आफ्नो पार्टनरसंग प्रेमका यी तीन शब्द ‘आई लभ यू’ भन्नका लागि कुनै प्रकारको कन्जुस्याइँ गर्नु हुँदैन । सेक्सुयल एक्टका समयमा यी शब्दको प्रयोगले कामोत्तेजना बढाउनुका साथै एक–अर्कालाई अझ बढी नजिक हुनुको अनुभूति प्रदान गर्छ ।

सुगन्धबाट सुगन्धित बनाऔं अन्तरंग क्षण

परफ्युमको सुगन्धले यौन क्रियामा महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्छ । सुगन्धित तनले यौनेच्छालाई तीव्र बनाउँछ । विभिन्न प्रकारको सुगन्धले कामेच्छालाई जागृत गर्नुका साथै दम्पतीलाई भावनात्मक रूपमा एक–अर्काको नजिक ल्याउनमा सहयोगी सावित हुन्छ, जसले गर्दा तिनको यौनजीवन अझ बढी आनन्दमय हुन्छ ।

क्यान्डल लाइट डिनर गर्नुपर्छ

आफ्नो विकेन्डलाई रोमान्टिक बनाउन क्यान्डल लाइट डिनर प्लान गर्नुपर्छ । खुला आकाशमुनि ताराहरूको छाँया र क्यान्डलको माध्यमबाट प्राप्त उज्यालोमा पार्टनरको साथमा रोमान्टिक क्षण तपाईंंका लागि स्मरणीय अनुभव बन्न जान्छ ।

प्रेमको ती तीन शब्द

आफ्नो पार्टनरसंग प्रेमका यी तीन शब्द ‘आई लभ यू’ भन्नका लागि कुनै प्रकारको कन्जुस्याइँ गर्नु हुँदैन । सेक्सुयल एक्टका समयमा यी शब्दको प्रयोगले कामोत्तेजना बढाउनुका साथै एक–अर्कालाई अझ बढी नजिक हुनुको अनुभूति प्रदान गर्छ । यो समयमा यी शब्दलाई सेक्सी शैलीमा सेक्सी आवाजमा व्यक्त गर्नुपर्छ ।

आनन्द लिऔं मसाजको

साताभरिको थकान हटाउन र यौनजीवनलाई रिचार्ज गर्न ओयल मसाजको आनन्द लिनुपर्छ । मसाजको समयमा आफ्नो हातको कोमल स्पर्शले पार्टनरको रोमान्टिक मुडलाई अझ बढी सेक्सी बनाउँछ । यसका लागि सुगन्धित मसाज ओयल प्रयोग गर्नुपर्छ ।Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

यौन सम्पर्क गरे लगत्तै वा गर्नुभन्दा पहिला नै वीर्य स्खलन भएमा त्यसलाई शीघ्रपतन भनिन्छ । शीघ्रपतन हुने मानसिक कारणहरू शीघ्रपतनको

पहिचानविहीन रहेको बागलुङको एक समुदायले पहिलो पटक आफ्नै समुदायको जनप्रतिनिधि पाएको छ । यस पटक जिल्लाको १० वटा पालिकामा ४४५

मानिसको बुढोपना सम्बन्धी एक जना वैज्ञानिकले सेक्सले मानिसको आयु कम गराउने प्रमुख तत्त्व रहेको बताएका छन् । अमेरिकी थिंक ट्यांक

विवाहपश्चात् प्रायः मानिसको तौल बढ्ने गर्दछ । विवाहपछिको ३ देखि ६ महिनामा मोटोपनको महसुस पनि गर्नुभएकै छ होला । स्तनको

Suggested