English

कोठाअनुसार यस्तो रङ लगाउनुस्

के तपाईको घरको कोठामा रङहरूको संयोजन मिलेको छ ?


धेरैजस्तो मानिसहरू आफ्नो घरमा रङको छनोट गर्दा सेतो, सादा तथा हल्का रङ छान्ने गरेका छन् । सोही रङ भित्री कोठाहरूमा पनि लगाउने गर्छन् । एक हिसाबले हेर्दा यसो गर्दा घरको सजावट गर्न सजिलो पनि हुन्छ । घर सादा पनि देखिन्छ । तर कहिलेकाही अलिकति बोल्ड भएर रङ छानियो भने घरलाई अझ धेरै सुन्दर तथा आकर्षक बनाउन सकिन्छ ।

नयाँ घर बनाइरहेका घरधनीहरू, फिनिसिङ भइरहेको घरको कोठामा कस्तो रङ लगाउने भन्ने विषयमा तपाईहरू अलमलमा पर्नु भएको हुन सक्छ । आउनुहोस्, कोठाअनुसार कस्तो रङ लगाउने भन्नेबारे जानकारी राखौं ।

लिभिङ रुम

घरभित्र छिर्ने बित्तिकैको पहिलो कोठा भनेको लिभिङ रूम हो । यो कोठालाई आकर्षक बनाउन न्युट्रल रङ प्राथमिकता दिनुपर्छ । सेतो रङलाई छान्दा पनि फरक पर्दैन । यस्तो रङले कोठा ठूलो र फराकिलो देखिन्छ ।

बेडरुम

बेडरुम भनेको आराम गर्ने र तरोताजा महसुस गर्ने कोठा हो । बेडरुमको रङले तपाईको मुडमा पनि प्रभाव परिरहेको हुन्छ । यो कोठामा हरियो रङको प्रयोग गर्नु प्रभावकारी हुन्छ । हरियो रङले तपाईलाई शान्ति प्रदान गर्छ र आराम र ताजगी पनि महसुस हुन्छ ।

रातो रङ

तपाईहरूले याद गर्नु भएको होला, धेरैले आफ्नो डाइनिङ रूममा डाइनिङ टेबल र भित्ताको रङ रातो र पहेंलो कलरको कम्बिनेसनबाट बनाएका हुन्छन् । डाइनिङ रूममा रातो कलर लगाउँदा यसले भोक बढाउने गर्छ । यो रङले घरका सदस्यहरू सँगै भएको भावना पनि बढाउने गर्छ ।

नीलो रङ

नीलो रङले फोकस र कन्सन्ट्रेशन बढाउने काम गर्छ । यदि तपाई घरमा सानो अफिस अथवा रिडिङ रुम बनाउदै हुनुहुन्छ भने त्यो एरीयाको भित्ताहरूमा नीलो रङ प्रयोग गर्न सक्नु हुन्छ ।

किचन

घरको भान्सा कोठामा पहेंलो रङको प्रयोग गर्दा राम्रो प्रभाव परेको हुन्छ । पहेंलो रङलाई तातो रङ पनि भनिन्छ । साथै, आनन्द तथा उत्साहको रङ पनि भनिन्छ । भान्सा कोठा भनेको त्यस्तो ठाँउ हो, जहाँ परिवारका सबै सदस्यहरू एकै ठाउँमा जम्मा हुन्छन् । त्यसैले भान्सा कोठालाई पहेलो रङले सजाएर न्यानोपनले भर्नुहोस् ।...
DonaldLarry

Завоевание аттестата о высшем образовании становится значимым действием в судьбе многих людей, обеспечивая двери к перспективным шансам и перспективам. Впрочем, ни в коем случае постоянно учеба в высшем учебном заведении доступно или соответствует из разных причин. В таких случаях вопросик где приобрести аттестат, превращается значимым. Современные технологические достижения и виртуальный рынок дают возможность разные пути для покупки сертификата, однако существенно выбирать надежных поставщиков, обеспечивающих качественное исполнение и подлинность документа. При условии выборе нужно замечать не только на стоимость, но также в представление компании, комментарии клиентов и получения совета. https://smp2guntur-demak.sch.id/forum/ https://www.mymaleextrareview.com/%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%BC-%D0%BF%D1%83%D1%82%D1%8C-%D0%BA-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B5-2/ https://www.tkod.ru/ustav/1753/ https://pacxodka.com/index.php?productID=10984 https://payaem.ru/nauka/sajt-telekanala-zvezda-podvergsya-ddos-atake.html купить диплом СЃСЃСЃСЂ - значит инвестировать в свое свое будущее, следовательно отбор компании следует относиться серьезно.

...
Zefbinimb

synthroid spotting

...
WlasovaProfsetub

Interacting via response forms is an expressive demonstration of current business dialogue, integrating the best of judgment and tech. This approach offers companies a straight line to their consumers, enabling them to understand the subtleties of user interaction, garner helpful feedback, and, most importantly, demonstrate that they are actively hearing. Instead traversing the cluttered landscape of emails and marketing messages, feedback forms offer a clean space, clearing the path for genuine dialogue and more committed conversations. Furthermore, mailing to feedback forms is a evidence to a brand's commitment to ongoing betterment. Instead of functioning in a vacuum, businesses get an precious perspective into their consumers' minds, unveiling opportunities for development, refinement, and forging stronger connections. As consumer needs change, this two-way dialogue channel ensures that companies stay not only applicable but profoundly connected to their market's constantly evolving tastes and worries. In the vast plan of things, it's not only about amassing feedback; it's about fostering faith and strengthening bonds that withstand the test of time. Telgrm: @exrumer https://XRumer.cc/ Skype: XRumer.pro

...
Timsothyaluch

Привет всем! У нас в компании Вы можете купить диплом Гознак со скидкой, гарантией и доставкой в любой город РФ http://saksx-attestats.ru/ Поможем выбрать, оформить заказ и купить диплом любого института в любом городе по самым низким ценам Наша компания предлагает широкий выбор дипломов Вузов России с доставкой по всей стране и гарантией качества.

...
IsmaelMaymn

Привет, дорогой читатель! Закажите диплом ВУЗа с доставкой по России без предоплаты и с возможностью оплаты после получения - надежно, выгодно, безопасно! купить аттестат за 9 класс

...
XmhSwige

п»їrobaxin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

नेवार समुदायले मनाउने यःमरि पुन्हि अर्थात योमरी पूर्णिमा र ज्यापु दिवस आज मुलुकभर उल्लासका साथ मनाईदैछ । हरेक वर्ष धान्य

यमपञ्चकको दोस्रो दिन आज कुकुरको पूजा गरी कुकुर तिहार मनाइएको छ। वैदिक सनातन धर्ममा कुकुरलाई विशेष महत्व दिएर हेरिन्छ ।

जीवनमा समय धेरै महत्त्वपूर्ण छ । जीवनमा समयले मात्र सही बाटो देखाउँछ तर यसका लागि समयको सही दिशा हुनु आवश्यक

सोफाले हाम्रो बैठक कोठालाई आकर्षक बनाउने काम गर्छ। पाहुनाहरू घरभित्र पस्दा सबैभन्दा पहिले बैठक कोठाको सोफालाई ध्यान दिन्छन् । साथै,