मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाल भारतसँग २–१ ले पराजितभारतविरुद्धको दोस्रो मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाल २–१ गोल अन्तरले पराजित भएको छ । आइतबार साँझ दशरथ रंगशालामा भएको खेलमा भारतले नेपालमाथि २–१ गोलअन्तरले जित निकालेको हो ।

भारतलाई जित दिलाउन ६३ औं मिनेटमा फारुख चौधरी र ८० औं मिनेटमा कप्तान सुनील क्षेत्रीले गोल गरेका थिए । साथै, नेपालका तेज तामाङले ८६ औं मिनेटमा गोल फर्काएका थिए । उनले डिबक्स बाहिरबाट उत्कृष्ट गोल गरेका हुन् । यसअघि बिहिबार भएको मैत्रीपूर्ण खेलमा १–१ बराबरीमा रोकिएको थियो ।

माल्दिभ्समा अक्टोबरमा हुने साफ च्याम्पियनसिपको तयारीका लागि उक्त खेल आयोजना भएको थियो । नेपाली टिम सोही तयारी गर्न केही दिनमा कतार जाँदैछ । त्यहाँ २ हप्ता अभ्यास गरेपछि टिम उतैबाट माल्दिभ्स प्रस्थान हुनेछ ।

यो पनि पढ्नुहोस् :
मैत्रीपूर्ण फुटबल : नेपाली टोली उत्साहित, के होला आजको नतिजा ?Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४ सय ५५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयकाअनुसार चार हजार

थपमाया लामा उमेरले ८५ वर्ष पुगिन् । हरेक मंगलबार र शनिबार बर्दिबासको हाटबजारमा भेटिने थपमाया मर्चा र धुप बेच्न व्यस्त

युवा वर्गको साथ,सहयोग र सपनाको साथ लिएर बुढानिलकण्ठ नगरपालिकाले आफ्नो नगर कस्तो बनाउने भन्ने बहसको थालनी गरेको छ । बुढानिलकण्ठ

मायाको त्यो चिनोले जग हालेको पनि १२९ बर्ष बितिसकेको छ । प्रणय जोडीका लागि उत्प्रेरक गराइरहने त्यो चिनोलाई धेरैले नेपालको