अभिनेत्री करिश्मा मानन्धरको ‘आउ न सङ्गी हो गाउँन मिलेर’ तीज गीत सार्वजनिकअभिनेत्री करिश्मा मानन्धरले तीज गीत बजारमा ल्याएकी छिन् । उक्त गीत सोमबार करिश्मा मानन्धर युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरेकी हुन् । केबी फिल्म्सको प्रस्तुति रहेको सो गीतमा अभिनेत्री मानन्धर, सम्झना बुढाथोकी, क्षितिजा शाक्य, तेन्जु योन्जन, बशु तामाङ लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।

गीतमा गायिका मेलिना राईको स्वर छ । गीतको शब्द लेखन गोविन्द राईले गरेका हुन् भने साज सिंहको संगीत रहेको छ । उनको संगीतलाई बाजागाजा हालेर प्राविधिक ढाँचा दिने अर्थात संगीत संयोजनको काम रुपम सिंह गुरुङले गरेका छन् । साथै, किशोर थापाले मिक्सिङ मास्टरिङ गरेका हुन् । यस गीतको भिडियोमा कलाकारहरुको शृङ्गार अर्थात मेकअप अशोक रोका र अटल मगरले गरेका छन् ।

यसैगरी, गोविन्द राईले नै भिडियोको कोरियोग्राफी तथा निर्देशन गरेका हुन् । कोरियोग्राफीमा उनलाई कृष्ण लिम्बुले सघाएका छन् । भिडियो निर्माणमा प्राविधिकदेखि आवश्यक वस्तुको व्यवस्थापन गर्ने अर्थात प्रोडक्सन म्यानेजिङको काम इश्वर घिमिरे र रामहरी डंगोलले गरेका छन् । यसैगरी मदन कश्यप घिमिरेले भिडियोलाई छायाँकन गरेका हुन् । उक्त भिडियोलाई नहकुल खड्काले सम्पादन गरेका छन् भने रङ संयोजन जुनिम गहतराजले गरेका हुन् ।

पछिल्लो समय तीजका गीतमा मौलिकता हराउँदै गएको भन्ने चौतर्फी गुनासो रहँदै आएको छ । त्यही मौलिकता हराउँदै गएको तीज गीतलाई जोगाउने उद्धेश्यले तीज गीत निर्माण गरेर बजारमा ल्याएको अभिनेत्री मानन्धर बताउँछिन् । ‘पछिल्लो समय मौलिक तीज गीत आउनै छाडे,’ उनी भन्छिन्, ‘तर, यो गीतमा आमदर्शक श्रोताले तीजको मौलिकता भेट्नुहुन्छ ।’

भिडियो...
अभिनय र राजनीतिपछि व्यवसायमा करिश्मा « Mero LifeStyle

[…] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

‘ब्लु डायरी’ नाम सुन्नासाथ हामीलाई ‘ब्लु’ शब्दले पक्कै झस्काउँछ । किन कि नेपाली समाजमा ब्लु शब्दले पारेको प्रभाव त्यस्तै छ

कमेडी च्याम्पियन २ का विजेता भरतमणि पौडेलले पूर्वयुवराज पारस शाहसँग भेट गरेका छन् । दुवैबीच एक घन्टा कुराकानी भएको थियो

कोभिड- १९ विरुद्धको एस्ट्राजेनेका खोपको दोस्रो मात्रा आज मंगलबारदेखि काठमाडौं जिल्लामा लगाइँदैछ । काठमाडौं महानगरपालिका तथा कीर्तिपुर, चन्द्रागिरि, नागार्जुन, कागेश्वरी

मंगलबार बिहान काठमाडौं उपत्यकासहित देशका विभिन्न क्षेत्रमा बदली रहेको छ । दिउँसो देशका थोरै स्थानमा  हल्का वर्षाको सम्भावना रहेको मौसम