आश्माका फ्यान : प्रेमप्रस्ताव राख्नेदेखि आश्मा चाहियो भन्दै रुनेसम्मकार्टुन्ज क्रिउकी आश्मा विश्वकर्मा चर्चित मोडल तथा डान्सर हुन् । उनको डान्सलाई साना बालबालिकादेखि वृद्धावृद्धासम्मले रुचाउँछन् । थुप्रै म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी विश्वकर्मा सामाजिक सञ्जालमा पनि उत्तिकै भाइरल छिन् । त्यसो त उनका फ्यान फलोइङ पनि उस्तै राम्रो छ । तिनै फ्यानका बारेमा उनी यसरी खुलिन् ।

म्यासेजमार्फत प्रेम प्रस्ताव गर्ने फ्यान

म्यासेन्जर र फोटोको कमेन्टमा आई लभ यु भन्नेहरु त धेरै हुन्छन् तर एकजनाले म्यासेजमा आई लभ यु भनेर हैरान बनाउनु भएको थियो । हाम्रो डान्स क्लासमा धेरै जना डान्स सिक्न आएका हुन्छन् । उनीहरु मध्ये केहीसँग हाम्रो नम्बर पनि हुन्छ । सायद उहाँले पनि डान्स क्लासबाटै नम्बर लिनु भएको थियो । उहाँले म्यासेज गरे पनि मैले वास्ता नै गरिन । पछि उहाँले पनि म्यासेज गर्न छोडिदिनु भयो ।

आश्मा नै चाहियो भन्दै रुने फ्यान

करिव एकवर्ष अघि एकजना सानो भाई डान्स सिक्न एउटा डान्स क्लासमा गएछन् । उनले त्यहाँ गएर आश्मा म्याम हुनुहुन्न भनेर सोधेछन् । त्यहाँको सञ्चालकले यहाँ त आश्मा म्याम हुनुहुन्न अरु डान्स टिचर हुनुहुन्छ उहाँसँग सिक न भन्नु भएछ । उनले रोएर हुँदैन मलाई आश्मा म्याम नै चािहन्छ भनेछन् । पछि उनको अभिभावकले हाम्रो डान्स क्लासमा नै ल्याएर उनलाई डान्स सिकाउनु भयो ।

अमेरिकाबाटै प्रतिक्रिया दिने फ्यान

अमेरिकामा एकजना दिदी हुनुहुन्छ । उहाँसँग चिनजान भएको लगभग ३ वर्ष भयो । उहाँले मेरो हरेक डान्स भिडियो हेरेर प्रतिक्रिया दिनु हुन्छ । धेरै सर्पोट गर्नु हुन्छ । उहाँसँग बेलाबेलामा म्यासेजमा कुराकानी पनि हुन्छ । एकपटक म्यासेजमा नै कुरा गर्दा उहाँले ‘मैले तिम्रो सबै भिडियोहरु हेरेको छु सायद एउटा पनि छुट्टाएको छैन होला ।’ मलाई सर्पोट गर्ने यस्ता फ्यानहरु पनि छन् भन्ने लागेको थिएन । तर, त्यो सुनेर खुसी लाग्यो ।

हाम्रो सबै कार्यक्रममा उपस्थित हुने ग्रुप

हाम्रो डान्स मन पराएर हेर्न आउने धेरै हुन्छन् । तर, एउटा डान्स गु्रप थियो । जुन हाम्रो हरेक कार्यक्रममा पुगेको हुन्थ्यो । त्यो ग्रुप काठमाडौँ कै थियो । तर, काठमाडौँ बाहिरको कार्यक्रममा पनि त्यो ग्रुप उपस्थित हुन्थ्यो । सबै कार्यक्रम नछुटाएको देखेर अचम्म पनि लाग्यो । तपाईहरु सबै कार्यक्रममा सहभागी हुनु हुन्छ किन भनेर सोध्दा कार्टुन क्रिउको कार्यक्रम एकदमै मन पर्छ छुटाउन मन लाग्दैन भने ।

मलाई चिन्छौ भन्दै हाम्रो डान्स क्लासमा आउने फ्यान

करिव एक वर्ष अघिको कुरा हो । धेरै फ्यानहरु मध्ये मलाई यी फ्यान पनि अलि अनौठो लागेको थियो । हाम्रो डान्स क्लासमा प्रायः उनी आउँथे । मलाई र सरोज जीलाई चिन्छौ भनेर दिक्कै लगाउँथे । अनि मैले चिन्दिन भन्दिन्थेँ । तर, हिजोआज आउन छोडेका छन् ।...
छुल्ठिमका फ्यान: अँगालो हालेर भाबुक हुनेदेखि माया गर्छु भन्नेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

...
सोनिकाका फ्यान– सुनको सिक्री गिफ्ट दिनेदेखि झम्टेर रुनेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

...
अभिनेता विपिन कार्कीका ४ अनौठा फ्यान « Mero LifeStyle

[…] […]

...
विराट भट्टका फ्यानः मोवाइल फुटाउनेदेखि घरका भित्ताभरि फोटो टाँस्नेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

...
अभिनेत्री गौरी मल्लका फ्यान : जन्मदिनमा केक काट्नेदेखि सुटिङ भाड्नेसम्म « Mero LifeStyle

[…] […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

महिलाको प्रजनन् स्वास्थ्य सम्बन्धी समस्यामध्ये पाठेघर (आङ) खस्ने मुख्य समस्या हो । महिलाहरुको पाठेघर खस्ने र पाठेघर सम्बन्धि समस्या बिशेषगरि

यो पर्व आश्विन कृष्णपक्षको सप्तमी, अष्टमी र नवमी तिथिमा तीन दिनसम्म हर्षोल्लासका साथ मनाइन्छ । मैथिली र थारु समुदायका महिलाले

कोभिड महामारीपछि सुनसान बनेको गौतमबुद्धको जन्मस्थल लुम्बिनीमा पछिल्लो समय आन्तरिक पर्यटकको संख्या बढ्न थालेको छ । कोभिड–१९ का कारण धरासायी

खासगरी बालबालिकाहरु जंक फुड धेरै रुचाउँछन् । यस्तो खाना स्वादमा मिठो भएपनि स्वास्थ्यमा खराब असर गर्छ । खराब खानाले बालबालिकाको

Suggested