निषेधाज्ञाले न्यास्रिएको फेवा ताल (फोटो फिचर)कोरोनाको दोस्रो लहरका कारण यतिबेला देश बन्दाबन्दीको अवस्थामा छ । यसको प्रत्यक्ष असर पोखराको फेवा तालले पनि भोगेको छ । सामान्य अवस्था हुँदो हो त फेवातालमा डुंगा चलिरहेका हुन्थे, मान्छेको भीडभाड हुन्थ्यो भने आकाशमा प्याराग्लाइडिङ उडिरहेका हुन्थे ।

जमिन र आकाश दुवै व्यस्त रहने फेवाताल यतिबेला न्यास्रिएको छ । साँच्चै, लामोसमयपछि फेवातालले थकाइ मारेको छ । बन्दाबन्दीले गर्दा फेवातालबाटै गुजारा चलाउँदै आएका धेरैको रोजीरोटी खोसिएको छ । फेवातालको किनारमा केही खेतीयोग्य जमिन छ । त्यहाँ यतिबेला वर्षे चटारो छाएको छ । लाठे रोपार धान रोप्न व्यस्त छन् । त्यसो त फेवातालले पर्यटक कुरिरहेको छ । कहिले आउला त्यो दिन ?

तस्विर : राजकुमार श्रेष्ठप्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

जल तथा मौसम विज्ञान विभागले मनसुनको आगमनसँगै यस वर्ष बाढी तथा पहिरोको जोखिममा बढोत्तरी हुने सम्भावना रहेको उल्लेख गर्दै सतर्कता

राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानले निषेधाज्ञाका कारण प्रभावित भएका कलाकारलाई राहत वितरण जारी राखेको छ । कोरोना महामारीले दोहोरी

कोरोना भाइरसका कारण गत वर्ष नौ महिनासम्म लकडाउन भयो । सो समयमा शिक्षा, यातायात, व्यापार व्यवसाय, चलचित्र लगायत मानिसको दैनिकीलाई

दोस्रो लहरको कोरोना भाइरस अहिले तीव्र गतिमा फैलिएको छ । यसले आम मानिस त्रसित भएका छन् । यसका साथसाथै कोरोना