English

श्रीलंकामा मर्यादित महिनावारी अन्तर्राष्ट्रिय तालिमकोलम्बो प्लान को सहकार्यमा राधा पौडेल फाउन्डेशन र दक्षिण गोलार्द्धीय मर्यादित महिनावारी संजाल को सहकार्यमा जुलाई १ बाट श्रीलंकाको राजधानी कोलम्बोमा ५ दिनको मर्यादित महिनावारी अन्तर्राष्ट्रिय प्रशिक्षक तालिम सुरु भएको छ! महिनावारी विभेद अन्त गरि महिनावारीलाई कसरी मर्यादित बनाउने भन्ने बिषयमा केन्द्रीत सो तालिमको नेतृत्व “नेपाल” ले गरेको छ।

राधा पौडेल फाउन्डेशन र दक्षिण गोलार्द्धीय मर्यादित महिनावारी संजालका संस्थापक डा राधा पौडेलको नेतृत्वमा सचालन गरिएको सो तालिममा १४ देशका २६ जनाको सहभागिता रहेको छ! तालिममा नेपाल , भारत, अमेरिका, बेलायत, दक्षिण कोरीया, सुडान, फ्रान्स, फिलिपिन्स, नेदरल्यान्डस लगायतका देशहरुका प्रतिनिधीहरु सहभागी भएका छन! तालिममा नेपाल लगायत बिश्वभरी रहेको महिनावारी बिभेदलाई थप उत्खनन गरि महिनावारीलाई कसरी मर्यादित बनाउने भन्ने बिषयमा गहन छलफल गरीने संयोजक डा पौडेलले बताएकी छन!

मर्यादित महिनावारी सबै क्षेत्रमा काम गरीनुपर्ने बिषय हो पौडेल ले भनिन! यस तालिममा सरकारी, संयूक्त राष्ट्र संघीय कार्यक्रम, गैर सरकारी संघ संस्था , निजी क्षेत्र, संचार माध्यम सबैको सहभागिता रहेको उनले बताईन! जुलाई १ देखि ५ सम्म संचालन गरीने सो तालिममा अन्तर्राष्ट्रिय प्रशिक्षक प्रशिक्षण तालिम पुस्तिका समेत बिमोचन गरीनेछ! मुख्यत: क्षमता अभिबृद्धी, प्राविधिक सहयोगको क्षेत्रमा केन्द्रीत रहेको कोलम्बो प्लानले पहिलो पटक मर्यादित महिनावारीमा सहकार्य गरेको हो। सन १९५१ मा स्थापना भएको कोलम्बो प्लान मा नेपाल लगायत २८ राष्ट्रहरु सदस्य रहेका छन! संस्थाको सचिवालय श्रीलंकाको राजधानी कोलम्बोमा रहेको छ! डा पौडेल को साथ फाउन्डेशनका सपना पौडेल, लाल चलाउनी, उषा पौडेल, राधा पौडेल फाउन्डेशनको मिडिया पार्टनर नेपाल एफ एम का प्रोग्राम डायरेक्टर, प्रस्तोता एवम संचारकर्मी गोबिन्द खड्का र बेलायतबाट फाउन्डेशन मा ईन्टर्न गरीरहेकी बेजिङ्गस्टोक निवासी निनम्मा लिम्बु श्रीलंका गएका छन!...
pxhs

I loved as much as youll receive carried out right here The sketch is tasteful your authored material stylish nonetheless you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike

...
mycroxyproxy

I just could not depart your web site prior to suggesting that I really loved the usual info an individual supply in your visitors Is gonna be back regularly to check up on new posts

...
mycroxyproxy

Somebody essentially help to make significantly articles Id state This is the first time I frequented your web page and up to now I surprised with the research you made to make this actual post incredible Fantastic job

...
Deron Boehm

I have been browsing online more than three hours today yet I never found any interesting article like yours It is pretty worth enough for me In my view if all website owners and bloggers made good content as you did the internet will be a lot more useful than ever before

...
먹튀검증

빠르고 안전한 먹튀검증 전문 커뮤니티 먹튀감정사를 이용하세요. 

...
bestiptv-smarters

of course like your website but you have to check the spelling on several of your posts A number of them are rife with spelling issues and I in finding it very troublesome to inform the reality on the other hand I will certainly come back again

...
탑머니상

빠르고 안전한 탑플레이어 머니상 공식 인증 업체를 이용하세요. 

...
itsreleased

Simply desire to say your article is as surprising The clearness in your post is simply excellent and i could assume you are an expert on this subject Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post Thanks a million and please carry on the gratifying work

...
Izabella Zboncak

Admission in a Georgian.University

...
탑플레이어 머니상

안전을 위해 탑플레이어 머니상 공식 인증 업체를 이용하세요. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

प्रख्यात धाविका मीरा राईले संचालन गरेको मिरा राई इनिसिएटिभलाई बेलायतमा बस्ने राजेन्द्र गुरुङले ७ लाख ३५ हजार ७ सय ७०

ग्लोबल आइएमई बैंकको निक्षेप ५ खर्ब रुपैयाँ नाघेको छ । बुधबार बैंकको निक्षेप ५ खर्ब १ अर्ब रुपैयाँ पुगेको हो

सर्वोच्च अदालतले काठमाडौं उपत्यकाको नदी किनारका सरकारी जग्गामा बसोबास गरिरहेका सुकुम्बासीहरुलाई विभिन्न विकल्प दिएर हटाउन आदेश दिएको छ । न्यायाधीश

बाढी–पहिरोले देशभरका विभिन्न सडक अवरुद्ध भएका छन् । जसका कारण सामान ढुवानीमा समेत ठूलो असर परेको छ । अविरल वर्षा

Latest


Popular
Suggested