English

गल्तीले पनि घरमा नराख्नुहोस् यी चिजहरूहामी सबै सुखी जीवन बिताउन चाहन्छौँ। यसका लागि दिनरात मिहिनेत गरेर पैसा कमाउँछौँ । तर कहिलेकाहीँ हामीसँग यस्तो हुन्छ कि अचानक हाम्रा दिनहरू बदलिन थाल्छन् र हाम्रा राम्रा दिनहरू खराब दिनहरूमा परिणत हुन्छन्। यदि तपाईँसँग पनि यस्तो भइरहेको छ भने यसको मतलब तपाई आफ्नो घरमा राखिएका चीजहरूमा ध्यान दिनुहोस् किनभने वास्तु शास्त्रका अनुसार घरमा राखिएका वस्तुले केही समयपछि हामीलाई नराम्रो प्रभाव पार्न थाल्छ ।

जसका कारण हामी पारिवारिक कलह र आर्थिक अवस्था जस्ता कठिनाइहरूबाट गुज्रनुपर्नेछ। यस्तो अवस्थामा आज हामी तपाईँलाई घरमा राखिएका यस्ता चिजको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ, जसलाई केही समयपछि राख्दा घरमा वास्तु दोष हुन्छ र सुख–समृद्धिकी देवी लक्ष्मीको रिस उठ्छ । जुन प्रगतिमा अवरोध छ। आउनुहोस् जानौँ घरमा नराख्नुहुने ती चिजहरू के के हुन्।

भाँचिएका वस्तुहरू

घरमा भाँचिएका वस्तुहरू जस्तैः भाँडाकुँडा, ऐना, इलेकट्रोनिक्स सामान, तस्विर, फर्निचर, ओछ्यान, झाडु, घडी आदि राख्नुभयो भने घरमा नकारात्मक ऊर्जाको वास हुन्छ र घरमा वास्तु दोष हुन्छ । घरमा भाँचिएका सामानहरू राख्दा परिवारको प्रमुख सधैँ चिन्तित हुन्छ।

यी तस्बिरहरू नराख्नुहोस्

घरमा महाभारत युद्धको तस्बिर, नटराजको मूर्ति, ताज महलको तस्बिर, डुबेको डुङ्गा, जङ्गली जनावरको तस्बिर, चिहान र काँडाका बोटबिरुवा राखेमा घरमा वास्तु दोष हुन्छ । यसो राख्नाले व्यक्तिको मनमा नराम्रो प्रभाव पर्छ र परिवारमा सधैँ कलह रहन्छ।

पुराना कपडा

घरमा पुराना कपडाको बन्डल राख्नुहुन्छ वा पुरानो कपडा, अन्डरवेयर वा लुगा लगाउनुहुन्छ भने यसले दिमागमा नराम्रो प्रभाव पार्छ र घरमा नकारात्मक ऊर्जाको सञ्चार हुन्छ। त्यसैले घरमा पुराना कपडाहरू कहिल्यै नराख्नुहोस्।

फोहोर

यदि तपाईँले घरमा रद्दी, फुटेको जुत्ता र चप्पल राख्नुभयो भने, यसले घरमा वास्तु दोषहरू निम्त्याउँछ र तपाईँको प्रगतिमा बाधा पुर्याउँछ। घरमा फोहोर राख्नको लागि छुट्टै कबाडखाना हुनुपर्छ ।

यो पनि…
भान्सामा जलेका भाँडाहरू चम्काउन अपनाउनुहोस् यी टिप्स
घरमा रोप्नुहोस् यी औषधीय गुण भएका बिरूवाहरूLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

ग्लोबल आइएमई बैंकको क्रेडिट कार्ड बाहकले ६ हजार रुपैयाँमै विदेश भ्रमण गर्न पाउने भएका छन् । ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले

मानिसहरू यो सोच्छन् कि नयाँ वर्षलाई स्वागत गर्नको लागि उनीहरूले केही मूर्खतापूर्ण कामहरू गर्नुपर्छ- मदिरा पिउनु, मुर्ख्याइँ गरेर सवारी हाँक्नु,

राइज मिडियाका प्रमोटर सुनिल गुरुङलाई पितृशोक परेको छ । उनका बुबा पोखरेली समाजसेवी बिल बहादुर गुरुङको उपचारकै क्रममा मंगलबार राती

उत्तरमा चुरेपहाड, दक्षिणमा तराईको समथर फाँट । पूर्वमा बबई नदी पश्चिममा बग्ने सङ्लो कर्णालीको चिसो पानी । र बीचमा हरियाली