‘जनताको सुख दुःखको सारथी बन्छु भनेरै राजनीतिमा होमिएको हुँ’‘गरिबीको रेखामुनी रहेका सर्वसाधारणको जीवनस्तर उकास्न र विकासको मूल फुटाउन फेरि आएको छु,’ यो भनाई बागलुङको ढोरपाटन नगरपालिकाका नवनिर्वाचित प्रमुख देवकुमार नेपालीको हो ।

हालै सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनबाट पुनः ढोरपाटन नगरको दैलो छिरेका नेपाली आफूमाथि जनताले पुनः सेवा गर्ने अभिभारा सुम्पिएको बताउँछन् । ‘मलाई राजनीतिबाट कुनै स्वार्थ लिनु छैन,’ उनी भन्छन्, ‘म जनताका लागि नै काम गर्छु र उहाँहरुकै सुख दुःखको सारथी बन्छु भनेरै राजनीतिमा होमिएको व्यक्ति हुँ ।’

५ वर्ष ढोरपाटन नगर हाँकिसकेका नेपाली आफूले जनहितमा थुप्रै काम गरेको सुनाउँछन् । ‘ढोरपाटनबासी जनताको सुख दुःखमा सधैं साथ दिँदै आएँ,’ उनले भने, ‘जनताले जतिबेला जहाँ बोलाए पनि आफ्नो उपस्थिति जनाएँ त्यसैले त जनताले फेरि पनि माया गर्नुभयो ।’

निर्वाचनमा एमाले उम्मेदवार नेपालीले ७ सय ३५ मत प्राप्त गरी विजेता बने । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी गठबन्धनका उम्मेदवार नेकपा माओवादी केन्द्रका चन्द्रलाल अर्याल ५ हजार १ सय ३५ मतका साथ पराजित भए । २०७४ को निर्वाचनमा नेपालीसँग कांग्रेसका अर्जुन शेरचन पराजित भएका थिए ।

दोस्रो कार्यकालका लागि निर्वाचित भएका नेपाली अबको ५ वर्षमा ढोरपाटनबासीको मुहारमा थप खुशी ल्याउन चाहन्छन् । ‘समृद्ध ढोरपाटन निर्माणका लागि अझै पनि थुप्रै काम गर्न बाँकी छ,’ उनी भन्छन्, ‘जनताका अधुरा काम पुरा गर्न मैले पुनः अवसर पाएको छु यो कार्यकालमा ढोरपाटनको मुहार फेरेरै छाड्छु ।’

यो पनि :
‘अब भरतपुर स्मार्ट सिटी बन्ने छ’
‘शंखरापुरमा जनताले गुनासो गर्ने दिन गए, अब नगरपालिका सिस्टममा चल्छ’Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

निद्रा नलाग्ने समस्यालाई स्वास्थ्यका लागि निकै गम्भीर मानिन्छन् । अनिद्रा पनि धेरै रोगहरू को लागी एक उत्तेजक कारक को रूपमा

यस धर्तीमा यस्ता रहस्य छन्, जसको बारेमा वैज्ञानिकले पनि आजसम्म पत्ता लगाउन सकेका छैनन् । संसारभरका नदी र तालहरूमा धेरै

बुधबार सेयर बजार १६.६१ अंकले घटेको छ। आज नेप्से ०.८६ प्रतिशतले घटेर १९१७.२८ बिन्दुमा पुगेर बन्द भएको हो। नेप्से परिसूचक

कपाल झर्नु एक समस्या हो, जसको कारण प्रत्येक व्यक्ति समस्यामा परेका छन् । उनीहरू यसबाट छुटकारा पाउन चाहन्छन् तर मानिसले

Suggested