घट्यो सुनको मूल्यसुनचाँदी बजारमा साताको पहिलो दिन आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला ९९ हजार रुपैयाँ तोकिएको छ । अघिल्लो कारोबार दिन प्रतितोला ९९ हजार २ सय रुपैयामा कारोबार भएको पहेंलो धातु आज प्रतितोला २ सय रुपैयाँले ओरालो लागेको हो ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घले सार्वजनिक गरेको विवरणानुसार आज तेजाबी सुनको मूल्य प्रतितोला ९८ हजार ५ सय रुपैयाँ तोकिएको छ । यसको मूल्य अघिल्लो दिन प्रतितोला ९८ हजार ७ सय रुपैयाँ थियो । त्यस्तै आज चाँदीको मूल्य अघिल्लो कारोबार मूल्यका तुलनामा प्रतितोला २० रुपैयाँले घटेर एक हजार ३ सय रुपैयाँमा आएको महासङ्घले जनाएको छ ।

यो पनि…
स्वदेशी उद्योग बन्द : बर्सेनि अर्बौंको टायर आयात
यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमय दर...
ceteraree

Coenzyme Q10 decreases TNF alpha and IL 2 secretion by human peripheral blood mononuclear cells stromectol prescribing information

...
Enemexept

clomid usa shippments online To provide practical approaches to managing cancer pain, the American Society of Clinical Oncology ASCO developed a special series of 14 articles on pain in people with cancer, including breast cancer

...
Squancy

36 mg of copper per ounce best way to take lasix If you think you might want to get a wig, it s helpful to take some steps to prepare before you start chemotherapy or another treatment that may cause hair loss

...
orikige

58 Inflammatory bowel disease increases risk of VTE threefold doxine The cells were pulsed for 3 h with 3 ОјCi of 3 H thymidine 84 Ci mmol, washed three times with ice cold 10 trichloroacetic acid, and lysed with 300 Ојl of 0

...
Ornadia

priligy buy A grant has been awarded to the centers to provide education and information on options that are available to individuals who are uninsured

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

साताको पहिलो कारोबार दिन आइतबार सेयर बजार ३२.४३ अंकले बढेको छ। आज नेप्से परिसूचक १.६८ प्रतिशतले बढेर १९६५.९८ बिन्दुमा पुगेर

साताको पहिलो कारोबार दिन आइतबार नेपाली बजारमा सुन–चाँदीको मूल्य स्थिर रहेको छ। अघिल्लो कारोबार दिन अर्थात् शुक्रबार पनि सुनको मूल्य

नेपाल राष्ट्र बैंकले आइतबारको विनिमय दर सार्वजनिक गरेको छ। आज अमेरिकी डलर एकको खरिददर १३० रुपैयाँ ४० पैसा र बिक्रीदर

शुक्रबार नेपाली बजारमा सुनको मूल्य स्थिर रहेको छ भने चाँदीको मूल्य घटेको छ। नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल

Suggested