घट्यो सुनको मूल्यसुनचाँदी बजारमा साताको पहिलो दिन आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला ९९ हजार रुपैयाँ तोकिएको छ । अघिल्लो कारोबार दिन प्रतितोला ९९ हजार २ सय रुपैयामा कारोबार भएको पहेंलो धातु आज प्रतितोला २ सय रुपैयाँले ओरालो लागेको हो ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासङ्घले सार्वजनिक गरेको विवरणानुसार आज तेजाबी सुनको मूल्य प्रतितोला ९८ हजार ५ सय रुपैयाँ तोकिएको छ । यसको मूल्य अघिल्लो दिन प्रतितोला ९८ हजार ७ सय रुपैयाँ थियो । त्यस्तै आज चाँदीको मूल्य अघिल्लो कारोबार मूल्यका तुलनामा प्रतितोला २० रुपैयाँले घटेर एक हजार ३ सय रुपैयाँमा आएको महासङ्घले जनाएको छ ।

यो पनि…
स्वदेशी उद्योग बन्द : बर्सेनि अर्बौंको टायर आयात
यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमय दर...
ह्वात्तै घट्यो सुनको मूल्य - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] सुनको मूल्य सोमबार तोलामा आठ सय रुपैयाँले घटेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार सोमबार छापावाल सुनको मूल्य तोलाको ९८ हजार दुई सय कायम भएको छ । आइतबार सुन तोलाको ९९ हजार रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

सम्बन्धित खबरहरु

बिहीबार सेयर बजार २३ अंकले घटेको छ । आज कारोबार सुरू भएदेखि नै घट्न थालेको बजार अन्तिम समयसम्ममा २३.५१ अंकले

मङ्गलबार ८५ अङ्कले घटेको सेयर बजार आज बुधबार भने सामान्य बढेको छ । सेयर बजार परिसूचक नेप्से आज आठ दशमलव

नेपाल राष्ट्र बैंकले अनिवार्य लागु गरेको प्रतित पत्र र विभिन्न वस्तुको आयातमा लगाएको पूर्ण बन्देजका कारण भैरहवा भन्सार कार्यालयले लक्ष्य

साताको पहिलो कारोबार दिन नेप्से परिसूचक घटेर बन्द भएको छ। अघिल्लो कारोबार दिन साढे १८ अंक घटेर बन्द भएको नेप्से,

Suggested