रोष्ट एण्ड र्याप ब्याटलको नयाँ श्रृंखला ट्रिपल रोलमालेखमणी त्रितालको ट्रिपल रोल रहेको नयाँ श्रृंखला ‘रोष्ट एण्ड र्याप ब्याटल’ आज (बिहिबार) सार्वजनिक हुने भएको छ । विगत ५ वर्षयता नेपाली स्ट्याण्डअप कमेडीलाई निरन्तरता दिँदै आएको नेप-ग्याजमले यो श्रृंखला निर्माण गरेको हो । जसलाई आज साँझ ७ बजे नेप-ग्याजमको आधिकारिक युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिँदैछ ।

७ जनाको कलाकार टोलीलाई विभिन्न हास्य विधामा समेट्दै आएको नेपग्याजमले केही दिन अघि ब्याटलको ट्रेलर सार्वजनिक गरेको थियो । ट्रेलरमा कलाकार लेखमणी त्रिताललाई तीन फरक पात्र (लेखमणी त्रिताल, रमेश अंकलको छोरो र रमेश चाचा के लैका) मा देख्न सकिन्छ ।

ट्रेलरले दर्शकहरुबाट सकारात्मक प्रतिक्रिया पाइरहेको नेपग्याजमका व्यवस्थापकीय निर्देशक आशिष शाही बताउँछन् । युवापुस्तामाझ लोकप्रिय त्रितालले आफ्ना स्ट्याण्डअप कमेडीका सामग्रीहरुमा आफ्नो साथी रमेश अंकल छोरोको प्रशङ्ग, उसको हाउभाउ, उसको उत्पट्याङ लवज तथा घटनालाई भिडियोमा समावेश गर्दैआएका छन् भने रमेश चाचा के लैकालाई तराईको पात्रको रुपमा पस्किँदै आएका छन् ।

त्यसैले यो लेवलको हास्य सामग्री सम्भवतः नेपालमै पहिलो प्रयोग भएको शाहीको दाबी छ । ‘नेपग्याजमको परिकल्पना र लेखमणी त्रितालको लेखनमा यो सामग्री हामीले तयार पारेका हौं,’ उनले भने, ‘हामीले यसमा जे देखाएका छौं सायद नेपाली हास्य क्षेत्रमै पहिलो अभ्यास हो ।’

अहिलेसम्म अभिनय गरेका पात्रलाई एउटै स्क्रिनमा ल्याउने आफ्नो सपना पुरा भएको त्रिताल बताउँछन् । ‘मलाई धेरै अघिदेखि आफूले अभिनय गरेका पात्रलाई एउटै स्क्रिनमा ल्याउने योजना थियो । तर, कहिले कोरोना, कहिले लकडाउनका काम गर्न सकिएको थिइएन,’ उनले भने, ‘म उत्साहित छुँ, मिहिनेत साथ यसको उत्पादन तथा सम्पादनमा एउटा राम्रो अभ्यास गरेका छौं, ट्रेलरमा दर्शकले दिनुभएको प्रतिक्रिया तथा जोश हेर्न लायक छ ।’Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

केही वर्षअघि, महिलाहरूको यौन आचरणबारे एक सर्वेक्षण गरिएको थियो । जुन सर्वेक्षणमा महिलाहरू मादकपदार्थ सेवन गरेको अवस्थामा यौन सम्पर्क गर्न

भारतीय टेलिभिजन अभिनेत्री श्वेता तिवारी हालै आफ्नो वेब शोसँग जोडिएको एक इभेन्टका लागि भोपाल पुगेकी थिइन्। श्वेतासँगै इभेन्टमा रोहित रोय,

६ पटकको विजेता मनाङ मर्स्याङ्दी क्लब त्रिभुवन आर्मी फुटबल क्लबलाई पराजित गर्दै आहा-रारा गोल्डकपको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।बिहीबार पोखरा

गृहमन्त्रालयले सम्बन्धित व्यक्तिको सहमतिबिना कुनै प्रकारको तस्बिर र भिडियो खिच्न तथा तिनलाई सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशन गरेमा कारबाही हुने चेतावनी दिएको

Suggested