ड्रेस सेन्स भएका पाँच अभिनेत्रीसामान्य अर्थमा ड्रेस भन्नाले लाज छोप्ने एउटा साधन हो । तर पहिरनले मान्छेको व्यक्तित्वलाई पनि झल्काउँछ । कसैले आफू सुहाउँदो र प्रोग्राम अनुसारको ड्रेसअप गर्छ भने त्यसलाई ‘वाह, क्या सुहाएको ड्रेस अप’ भनेर प्रशंसा गरिन्छ । तर, आफूलाई र आफ्नो उमेरलाई नसुहाउने अनि प्रोग्राम अनुसारको ड्रेसअप नलगाउँदा त्यस्तोलाई नराम्रो ड्रेस भनिन्छ ।

आजकल फेसन भनेपछि सामान्य मान्छेहरू समेत निकै अगाडी छन् भने सेलिब्रेटीहरू त झन् हुनै प-यो । सेलिब्रेटीहरू अहिलेको फेसन ट्रेन्डलाई पछ्याउँदै नयाँ-नयाँ डिजाईनका ड्रेसहरू लगाउन रुचाउँछन् । जस्तो कि लामो गाऊन, सारी, लेहङ्गा थरिथरिका ड्रेस त्यो पनि डिजाइनरसंग सल्लाह गरी लगाउँछन् । सेलिब्रेटीहरू सारी, लेहङ्गा र गाऊनमा पनि हट, बोल्ड, देखिने गरी प्रस्तुत हुन रुचाउँछन् ।

राम्रो ड्रेसअप सेन्स भन्नले प्रोग्राम अनुसारको ड्रेसअप गर्नु र ड्रेससंगै एसोसेरिजसमेत म्याच गराएर लगाउनु हो । फर्मल प्रोग्राममा इभेन्ट अनुसारको ड्रेसअप गर्नु र इभिनिङ पार्टी वा कुनै इन्टरटेनमेन्ट प्रोग्राममा त्यही अनुसारको ड्रेसअप अर्थात् हेयर स्टाईल मेकअप सबै कुरामा ध्यान दिनुलाई नै ड्रेसअप सेन्स भनिन्छ । यी हुन् ड्रेसअप सेन्स भएका पाँच नायिका ।

स्वस्तिमा खड्का

स्वस्तिमा खड्का अहिलेकी चर्चित नेपाली अभिनेत्री हुन् । स्वस्तिमाले सन् २०१५ मा ‘होस्टेल रिटर्न्स’ बाट आफ्नो फिल्मी करियर सुरु गरेकी थिइन् । उनले दर्जनभन्दा बढी चलचित्रमा अभिनय क्षमता देखाइसकेकी छन् ।

स्वस्तिमा आफ्नो ड्रेसअपलाई लिएर एकदमै कन्सस छिन् । उनको फिगर स्लिम छ । उनलाई प्रायः सबै ड्रेस सुहाउँछ । स्वस्तिमाले हेयर स्टाईलदेखि फुटवेयरसम्ममा ध्यान दिएको देखिन्छ ।

श्वेता खड्का

अभिनेत्री श्वेता खड्काले सन् २०१० मा ‘कहाँ भेटिएला’ चलचित्रबाट आफ्नो अभिनयको सुरुवात गरेकी थिइन् । उनले सबै किसिमको ड्रेसअप गर्न रुचि राख्छिन् । श्वेताले ड्रेसअप गर्दा सबै कुरालाई ध्यानमा राख्छिन् । त्यहीअनुसार फर्मल प्रोग्राममा उनी प्रस्तुत हुन्छिन् ।

करिश्मा मानन्धर


करिश्मा मानन्धर नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा सबैभन्दा सुन्दर नायिकाको रूपमा परिचित छिन् । उनलाई केही महिना पहिले महानायिका भनेर सम्मान गरिएको थियो । २०४२ मा ‘सन्तान’ चलचित्रबाट उनको अभिनय यात्रा सुरु भएको थियो । उनी हाल फिल्म निर्माणमा सक्रिय छिन् ।


करिश्मा ड्रेसअप छनौट गर्न एकदमै माहिर छिन् । त्यसैले उमेरदार भएपनि ड्रेसअपले उनी जवान देखिन्छिन् । फर्मल प्रोग्राममा मेकअप, हेयरस्टाईलदेखि सबै कुरालाई ध्यानमा राख्दै प्रस्तुत हुँदा उनले प्रोग्राममा उपस्थित भएका सबैको ध्यानाकर्षित गर्छिन् ।

साम्राज्ञी आरएल शाह


साम्राज्ञी आरएल शाहले सन् २०१६ मा ‘ड्रिम्स’ चलचित्रबाट अभिनय सुरु गरेकी हुन् । उनको फिगरमा उचाईअनुसार सबै किसिम ड्रेस राम्रो देखिन्छ । ड्रेस छनौट गर्ने उनको बानी छ । उनी आफूलाई बोल्ड लुक्समा प्रस्ततु गर्न रुचाउँछिन् । उनी शिरदेखि पाउसम्म ध्यान दिएर ड्रेसअप गर्न माहिर छिन् ।

नीता ढुङ्गाना


नीता ढुङ्गानाले सानै उमेरमा बालकलाकारको रूपमा नेपाली चलचित्रमा अभिनय सुरु गरिन् । सन् २०११ मा ‘किसान’ चलचित्रबाट नेपाली चलचित्र उद्योगमा अभिनय सुरु गरेकी नीता प्रोग्रामअनुसार ड्रेस छनौट गर्न माहिर छिन् । उनी पनि हेयर स्टाईल, मेकअपमा शिरदेखि पाउसम्म ध्यान दिएर ड्रेसअप गर्न माहिर छिन् ।

फेसन डिजाइनर रोजिना श्रेष्ठको दृष्टिकाेणमा

तस्विरहरूः महेश प्रधानप्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सेक्सको विषयमा व्यक्तिहरूमा धेरैलाई उत्सुकता हुन्छ । केही व्यक्तिहरूले यौनलाई मनोरञ्जनको साधनको रूपमा लिन्छन् भने केहीले बच्चा जन्माउन यौनलाई अत्यन्तै

कोरोनाको दोस्रो लहरमा बालकदेखि वृद्धासम्मलाई संक्रमण फैलिएको छ । यसबाट शारीरिक अशक्तता भएका व्यक्तिहरु पनि कोरोना संक्रकित भएका छन् ।

सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा विघटनपछि विस्तार गरिएको मन्त्रिपरषद्लाई मान्यता नदिने अन्तरिम आदेश दिएको छ । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा र न्यायाधीश प्रकाशकुमार

पाँचथर जिल्लाको कुम्मायक गाउँपालिका घर भई फिदिममा बस्दै आएका ४५ वर्षीय पुरुषले ज्वरो, रुघाखोकीलगायत स्वास्थ्य समस्या देखिएपछि गत जेठ ३