कम्प्लिट केयर नेपालद्वारा सानिमा बैंकका ग्राहकलाई स्वास्थ्य परीक्षणमा १० प्रतिशत छुटकम्प्लिट केयर नेपालले सानिमा बैंकका ग्राहक सदस्यहरुको स्वास्थ्य परीक्षणमा १० प्रतिशतसम्म छुट दिने भएको छ । कम्प्लिट केयरले सानिमाको मोबाइल एप्लिकेसन अर्थात क्यु आर कोड प्रयोग गर्ने ग्राहकलाई उक्त छुट सुविधा दिएको हो ।

यस विषयमा कम्लिट केयर र बैंकबीच केही दिन अघि सम्झौता भएको हो । जसका लागि बैंकको तर्फबाट रिलेसनसिप म्यानेजर आरोग्य गुरागाईं र रिलेसनसिप अफिसर नीलम पौडेलले प्रस्ताव अघि सारेको कम्प्लिट केयरकी प्रबन्ध निर्देशक रत्ना महत बताउँछिन् ।

कम्प्लिट केयरले पछिल्लो समय घर–घरमै नर्सिङ केयर सेवा, फिजियोथेरापी डाक्टर सेवा, सम्पूर्ण प्याथोलोजी सेवा, हेल्थ प्याकेज, घरमै आएर रगतको नमुना संकलन गरी रिपोर्ट इमेल भाइबर, वाट्सएपमार्फत उपलब्ध गराउँदै आएको छ ।

अनलाइनमार्फन सेवा दिँदै आएको यस संस्थाले चिकित्सक परामर्श सेवा, पीसीआर परीक्षण, एन्टिबडी परीक्षण, घरमै आएर पीसीआरको नमुना संकलन लगायतका सुविधा दिएको प्रबन्ध निर्देशक महत बताउँछिन् । ‘अहिले कोरोना महामारीका कारण धेरैजसो मानिसहरु घरभित्रै हुनुहुन्छ, बाहिर निस्कन पनि जोखिम छ,’ उनले भनिन्, ‘त्यसैलाई मध्यनजर गर्दै हामीले घर–घरमैै सेवा दिइरहेका छौं ।’Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

कोरोनाको प्रभाव घटेसँगै बजारमा लगानीयोग्य रकमको अभाव देखिन थालेपछि बैंकहरूले ब्याजदर बढाएका छन् । शुक्रबारदेखि लागू हुनेगरी अधिकांश बैंकले ब्याजदर

कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर सुरु भएसँगै काठमाडौंसहित देशभरका चलचित्र हलहरु बन्द भए । करिव ५ महिना बन्द भएका हलहरु काठमाडौं

सामान्यतया मस्तिष्कमा अचानक रक्तसञ्चार बन्द हुनु र दिमागमा भएका रक्तकोषिका फुटेर रगत बग्नुलाई स्ट्रोक अर्थात् पक्षघात भनिन्छ । पक्षघात हुँदा

डा.वासुदेव कृष्ण शास्त्री हरेक चाड–पर्वको आ–आफ्नै महत्व र विशेषता हुन्छ । हरेक पर्व मनाउनुको पछाडि त्यसको धार्मिक, सांस्कृतिक, सामाजिकसँगै वैज्ञानिक