युवा लेखक कृष्ण आचार्यको दोस्रो उपन्यास ‘ब्लु डायरी’ आउँदैयुवा लेखक तथा पत्रकार कृष्ण आचार्यको दोस्रो उपन्यास ब्लु डायरी आउने भएको छ । पहिलो उपन्यास अप्रिल फुलबाट युवा पाठकको मनमा बस्न सफल आचार्यले केही दिन अघि ब्लु डायरीको कभर सार्वजनिक गरेका हुन् ।

अक्षरका माध्यमबाट प्रेमलाई बुलन्द पस्कन सक्ने खुबी भएका आचार्यको नयाँ उपन्यासलाई बिएन पुस्तक संसारले बजारमा ल्याउन लागेको हो । यो पुस्तक भदौ अन्तिम साता बजारमा आउने पक्कापक्की जस्तै भइसकेको छ । केही समयअघि नै बजारमा ल्याउने तयारी भएतापनि कोरोना महामारीले गर्दा ल्याउन नसकिएको आचार्य बताउँछन् ।

ब्लु डायरीमा प्रेम, सामाजिक परिवेश र यूवायूवतीका सवाललाई पस्किएको आचार्य सुनाउँछन् । ‘उपन्यासमा यूवा मनोविज्ञान, सोच, समाजका विकृति विसंगती लगायतका प्रसंगलाई समेट्ने प्रयास गरेको छु,’ इन्जिनियर्स पोष्ट डटकमको सम्पादक समेत रहेका आचार्य भन्छन्, ‘त्यसैले यूवापुस्ताले लामो समयपछि एउटा प्रेमिल उपन्यास पढ्ने अवसर प्राप्त गर्नेछन् भन्ने विश्वास लिएको छु ।’Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

रावाबेँसी गाउँपालिकाले फलफूल उत्पादन गर्ने किसानलाई पेन्सन कार्यक्रम सुरु गरेको छ । फलफूल खेतीबाट किसानलाई भविष्यमा पेन्सनको रुपमा नियमित आम्दानी

नेपाल साफ च्याम्पियनसिप फुटबलको इतिहासमा पहिलोपटक फाइनल प्रवेश गरेको छ । माल्दिभ्समा जारी १३ औं संस्करणको उपाधिका लागि आज (शनिबार)

पछिल्लो समय भिडियोमा खोजिनेमध्येकी एक मोडल हुन्, मलिका महत । फिल्म ’यात्रा ः द म्युजिकल भ्ल्ग’मार्फत रजतपटमा डेब्यु गरेकी मलिकाले

विजयादशमीको १०औँ दिनको अवसरमा एकैसाथ लंका दहन, रावण,मेघथान र कुम्भकरणको वध गरिएको छ । राजा जनकले मिथिला राज्यको राजधानी जनकपुरधामामा शुक्रबार