‘फेसियल हाउस’ को १४औं वार्षिकोत्सवमा पूजा र भवानीले काटे केक१४ वर्षदेखि लोकप्रियता हासिल गरिरहेकोे ‘फेसियल हाउस’ले आफ्नो १४औं वार्षिकोेत्सव सम्पन्न गरेको छ । फेसियल हाउसले नयाँ डिजाइनका साथ तयार पारिएकोे काठमाडौं मलकोे चौथों तल्लामा अवस्थित आफ्नै कार्यकक्षमा शनिबार भव्यताका साथ बार्षिकोेत्सव सम्पन्न गरे्को होे ।

वार्षिकोेत्सवमा उद्योग वाणिज्य महासंघकी पूर्वअध्यक्ष भवानी राणा, नायिका पूजा शर्मा, निर्देशक शोभित बस्नेत, नायकद्वय दिकपाल कार्की र यशराज गराच पुगेका थिए । उनीहरूले, केक काट्दै फेसियल हाउसलाई शुभकामना दिए । वार्षिकोेत्सवमा नायिका पूजा शर्माले फेसियल हाउसमा बारम्बार आइरहेकाे बताउँदै उनले भनिन्–‘यहाँको सर्भिस उत्कृष्ट भएकाले पनि बारम्बार आउन मन लाग्छ ।’

यस्तै, व्यवसायी भवानी राणाले सुष्मा महराकोे मिहिनेत र ग्राहककोे विश्वास जित्न सकेकाले पनि ‘फेसियल हाउस’ १४ वर्षदेखि अगाडि बढिरहेकोे बताइन् ।

फेसियल हाउसकी सञ्चालिका सुष्मा महराले विगत १४ वर्षदेखि आममानिसकोे विश्वास जित्दै अगाडि बढ्न सहज नभए पनि आफूहरूले चुनौती सामना गर्दै काम गरेको बताइन् । उनका अनुसार, काठमाडौैंभित्र तीनवटा र मोेफसलमा दुईवटा शाखा सञ्चालनमा छन् ।

फेसियल हाउसलाई नयाँ डिजाइनमा ढालेपछि सुष्माले भनिन्–‘जसरी परिवार बढेपछि बाबु–आमाले घर पनि ठूलो बनाउनुहुन्छ, हामीले पनि आफ्नोे क्षेत्रलाई फराकिलोे बनाएका छौैं । अब, फेसियल हाउसमा हामी एकैपटकमा ५५ देखि ६० जना ग्राहकलाई सेवा दिन सक्छौं ।’

बजारमा ब्युटीपार्लरको प्रतिस्पर्धा बढ्दै गए पनि आफूहरूले ग्राहककोे विश्वास जितेकाले खासै फरक नपरेकोे उनको भनाइ छ । नेपालकै नम्बर १ ब्युटीपार्लरकोे अवार्डसमेत जितेकोे योे हाउसबाट पैसा कमाउन भन्दा पनि यसलाई निरन्तरता दिन सकेको खण्डमा आफू सफल हुने उनको भनाइ थियोे ।

काठमाडौं मलमा दुई दर्जनभन्दा बढी ब्युटी पार्लरहरू सञ्चालनमा छन् । तर, बजारमा स्वस्थ प्रतिस्पर्धा हुन आवश्यक रहेको भन्दै महराले पछिल्लो समय अस्वस्थ प्रतिस्पर्धा सुरु भएको गुनासो गरिन् । कार्यक्रममा फेसियल हाउसमा काम गरिरहेका कर्मचारीहरूलाई विभिन्न विधामा अवार्डसमेत प्रदान गरिएकोे थियो ।...
शाहरुख खान अपहरणकारी ! - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] ‘फेसियल हाउस’ को १४औं वार्षिकोत्सवमा… […]

...
मिचिएको भूमि अध्ययन गर्न नौ लाख खर्च, अध्ययन टोली भने पिल्लरमा नपुगी फर्कियो - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] छुटाउनु भयो कि ?कुन उमेरसमूहका मानिसले कति घन्टा सुत्ने ?महिनावारी भएको कति दिनमा सेक्स गर्दा सुरक्षित ?‘फेसियल हाउस’ को १४औं वार्षिकोत्सवमा… […]

...
‘कठपुतली’ हेर्नेलाई आइफोन–१२ उपहार, यस्तो छ नियम - Mero LifeStyle Mero LifeStyle

[…] छुटाउनु भयो कि ?कुन उमेरसमूहका मानिसले कति घन्टा सुत्ने ?महिनावारी भएको कति दिनमा सेक्स गर्दा सुरक्षित ?‘फेसियल हाउस’ को १४औं वार्षिकोत्सवमा… […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबरहरु

वास्तवमा अनलाइनमा अर्काे व्यक्तिसँग यौन सम्बन्ध राख्न सकिँदैन । तर, इन्टरनेटमा यौनसम्बन्धी तस्वीरहरू हेर्नुका साथै यौनिक क्रियाकलाप गर्नु अनलाइनमा सेक्स

कपाललाई क्षति हुनबाट जोगाउन, कपाल राम्ररी धुन जरुरी हुन्छ । कपाललाई गलत तरिकाले धुँदा कपाल अत्यधिक झर्ने गर्छ र कपालमा

युवा पुस्तामा निकै प्रिय मानिन्छ, तान्त्रिक सेक्स । शान्त, मधुरो प्रकाश र फराकिलो ठाउँमा यस प्रकारको सेक्स हुन्छ । ‘तान्त्रिक’

हरेक मानिस आफूलाई सुन्दर र फरक देखिन चाहन्छन् । अरुले प्रशंसा गरोस् भन्ने चाहन्छन् । तर, आफ्नो कपालको विषयमा भने

Suggested