प्रवासको वेदना रहेको मुटुको टुक्रा सार्वजनिकगायिका देवी घर्ती मगरको स्वर रहेको गीत मुटुको टुक्राको भिडियो सार्वजनिक भएको छ। ज्योति गुरुङले शब्द सिर्जना गरेको गीतमा सुरज लामिछानेको सङ्गीत र एरेन्ज गरेका छन्।

गीतमा एक प्रवासी आमाले स्वदेशमा भएका आफ्नै दुई सन्तानको सम्झनामा उपहार स्वरूप म्युजिक भिडियो प्रस्तुत गरेकी हुन् । भिडियोमा ज्योति स्वयमले नै अभिनय गरेकी छिन् । गीतमा बाध्यात्मक परिस्थितिले बिदेसिनुको पीडा र भोगाइलाई प्रस्तुत गरिएको छ ।

गीतको म्युजिक भिडियोमा बाल कलाकार काव्या श्रेष्ठका साथमा अनिष्का थापा, शंकर पाण्डे, सलोनी रन्जितकार र इभा सिंह ठकुरीको अभिनय रहेको छ ।

बेलायत बसेर भिडियो निर्माणमा सक्रिय कुशल श्रेष्ठको निर्देशनमा यो म्युजिक भिडियो निर्माण गरिएको हो । उक्त म्युजिक भिडियोको छायाङ्कन, सम्पादन, परिकल्पना र निर्देशक श्रेष्ठ स्वयंले नै गरेका छन् । भिडियोलाई नवीन निरौलाले कलरिङ र दीपिका श्रेष्ठले मेकअप गरेकी छिन् ।

म्युजिक भिडियो हेर्नुहोलाप्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कोरोना भाइरसका कारण गत वर्ष नौ महिनासम्म लकडाउन भयो । सो समयमा शिक्षा, यातायात, व्यापार व्यवसाय, चलचित्र लगायत मानिसको दैनिकीलाई

आज जुन ५ अर्थात् विश्व वातावरण दिवस । नेपालमा पनि विभिन्न स्थानमा वृक्षारोपण र सरसफाई अभियान सञ्चालन गरेर मनाइएको छ

पछिल्लो पुस्ताकी चर्चित गायिका हुन– एलिना चौहान । ‘इन्स्टाको फोटो’ को कभर गीत गाएर चर्चामा आएकी चौहानले यो अवधिमा थुप्रै

दरबार हत्याकाण्ड भएको आज २० वर्ष पूरा भएको छ । २०५८ साल जेठ १९ गतेका दिन भएको हत्याकाण्डमा राजा वीरेन्द्रको